घुस लिन ‘एजेन्ट’ खटाउने नायव सुब्बा अख्तियारको फन्दामा

काठमाडौं– घुस लिन ‘एजेन्ट’ परिचालन गरेर असुली धन्दा चलाउँदै आएका एक नायव सुब्बालाई अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोगले पक्राउ गरेको छ । 

जिल्ला प्रशासन कार्यालय, इलाममा कार्यरत नायव सुब्बा विनोद विसीलाई  अख्तियारले पक्राउ गरेको हो । 
उनले अह्राए बमोजिम युवा स्वरोजगार कार्यक्रमका स्वयमसेवक भानुभक्त आचार्यले जिल्ला प्रशासन कार्यालयका हराएको पासपोर्टको प्रतिलिपि निकाल्ने प्रयोजनको लागि सेवाग्राहीसँग घुस मागेको उजुरी अख्तियारमा परेको थियो । 
जसअनुसार आयोगको कार्यालय इटहरीबाट खटिइ गएको टोलीले आचार्यलाई सेवाग्राहीसँग छ हजार घुस वापतको रकम लिइसकेको अवस्थामा पक्राउ गरेर घुस लिन अह्राउने विसीलाई पनि जिल्ला प्रशासन कार्यालय परिसरबाट पक्राउ गरेको हो । 


Advertisement


Advertisement

लोकान्तर संवाददाता
लोकान्तर संवाददाता

लेखकबाट थप...

कमेन्ट गर्नुहोस्