सांग्रिला डेभलपमेन्ट बैंकद्वारा विद्यार्थीहरुलाई आर्थिक सहयोग

ललितपुर–सांग्रिला डेभलपमेन्ट बैंक लिमिटेडले क्वेस्ट इन्टरनेसनल कलेजका विद्यार्थीहरुलाई वित्तीय सहयोग गरेको छ । सोमवार ललितपुरको ग्वार्कोमा सञ्चालित क्वेस्ट इन्टरनेसनल कलेज अन्तगर्तको क्वेस्ट सोसल क्लवका बिधार्थीहरुलाई वित्तीय सहयोग प्रदान गरेको बैंकले जनाएको छ ।

बैंकको सहकार्यमा क्लवका बिधार्थीहरुद्घारा मंगलबजार, ग्वार्को र इमाडोलमा सरसफ्mाई क्रार्यक्रम र कलेज प्राङ्गण मा रक्तदान क्रार्यक्रम गर्न, दाँत तथा आँखाको निःशुल्क जाँच साथै अनाथ बालबालिका तथा असहाय महिलाहरुको लागि बनेको संस्था  नेपाल स्नेही काखलाई आवश्यक समाग्री सहयोग प्रदान गरेको हो ।


Advertisement

यसरी बैंकले आफ्ना ग्राहकहरुलाई बैंकिङ्ग सेवाको अतिरिक्त बेला बेलामा आफ्नो देशभर रहेका ८७ शाखा कार्यालयहरुबाट आफ्नो आवश्यकता अनुसार सामाजिक उत्तरदायित्व अन्तर्गत विभिन्न सामाजिक संस्थाहरुलाई सहयोग गर्दै आईरहेको समेत बैंकले जनाएके छ ।  


Advertisement

लोकान्तर संवाददाता
लोकान्तर संवाददाता

लेखकबाट थप...

कमेन्ट गर्नुहोस्