प्रशान्तको 'म तिमी' सार्वजनिक

मोडल प्रशान्त जंग शाहले आफ्नो पहिलो डेब्यु गीत ' म तिमी'को म्युजिक भिडियो सार्वजनिक गरेका छन्।  

रोमाण्टिक भर्सनको प्रेमी प्रेमिका विचको प्रेमभाव  प्रस्तुत गरिएको छ।   प्रशान्त जंग शाहको स्वरमा रहेको  गीतमा प्रबेज  जंग शाहको शब्द र संगीत रहेको छ।  


Advertisement

म्युजिक भिडियोमा स्वयम् गायक शाह र निष्ठा शाही फिचर्ड छन् ।  टिम बेसमेन्टको छायांकन , सम्पादन र निर्देशनमा भिडियो तयार पारिएको हो।  'बेसमेन्ट प्रोडक्शन नेपाल' को अफिसिएल च्यानल मार्फत भिडियो सार्वजनिक भएको हो।  

मोडलिङमा रुचि राख्ने प्रशान्तले यसअघि विभिन्न पुरुष सौन्दर्य प्रतियोगीतामा सहभागी भएर उपाधि जितिसकेका छन्।  दशैँको अग्रिम शुभकामना सहित निर्माण टिमले यो भिडियोलाई हेरेर प्रतिक्रिया दिन हुन आग्रह गरेको छ ।
 


Advertisement

लोकान्तर संवाददाता
लोकान्तर संवाददाता

लेखकबाट थप...

कमेन्ट गर्नुहोस्