राजविराजमा प्रेस युनियनको कार्यालय स्थापना

नेपाल प्रेस युनियन सप्तरीको कार्यालय स्थापना भएको छ ।

सदरमुकाम राजविराजमा स्थापना भएको कार्यालयको शनिवार एक कार्यक्रमका बीच युनियनका महासचिव अजयबाबु शिवाकोटीले उद्घाटन गरे ।


Advertisement

सो अवसरमा शिवाकोटीले युनियनको आफ्नै कार्यालय स्थापना हुनु खुशीको कुरा भएको बताए । उनले यसले सप्तरी जिल्लाका साथीहरुलाई युनियनको गतिविधि सञ्चालन गर्न थप मद्दत पुग्ने बताउँदै संगठनलाई थप सशक्त बनाउन सबै मिलेर अघि बढ्नुपर्नेमा जोड दिए ।

कार्यक्रममा नेपाली कांग्रेस जिल्लाका सचिव रामकुमार यादवले लोकतन्त्र र संघीयताको रक्षा गर्न पत्रकारले कलम चलाउनुपर्नेमा जोड दिए । उनले कांग्रेसले नै लोकतन्त्र र संघीयताको रक्षा गर्ने बताए ।


Advertisement

कार्यक्रममा नेपाल पत्रकार महासंघ एवं प्रेस युनियनका केन्द्रीय सदस्य माधव चौलागाईं, नेपाल प्रेस युनियन सप्तरीका संस्थापक संयोजक गणेशलाल देव, संस्थापक कोषाध्यक्ष एवं नेपाल पत्रकार महासंघ सप्तरीका पूर्व अध्यक्ष धीरेन्द्रप्रसाद साह, युनियनका केन्द्रीय पार्षद् एवं नेपाल पत्रकार महासंघ सप्तरीका पूर्वअध्यक्ष मुरलीप्रसाद यादव, युनियनका पूर्व जिल्ला अध्यक्ष ओमप्रकाश साह सहितले मन्तव्य व्यक्त गरेका थिए ।

कमेन्ट गर्नुहोस्