×

Nic Asia
Marvel

नेकपाले लगायो सबै जनवर्गीय संगठनको नेतृत्वको टुंगो [सूचीसहित]

काठमाडाैं | जेठ २, २०७६

TVS INSIDE

काठमाडौँ - बिहीवार साँझ बसेको नेकपा सचिवालय बैठकले सबै जनवर्गीय संगठनको नेतृत्व टुंगो लगाएको छ । यसअघि जनवर्गीय संगठनको नेतृत्व बाँडफाँडमा सहमति जुटेपनि संयोजक र सहसंयोजकको मोडलमा जाने कि अध्यक्ष र सचिवको मोडलमा जाने विषयमा अन्तिम टुंगो लाग्न बाँकी रहेको थियो । बैठकले संयोजक र सहसंयोजकको मोडेलमा जनवर्गीय संगठनको नेतृत्व चुनेको हो ।

IME BANK INNEWS
morang Auto yamaha

लामो समय विवादमा रहेको जनवर्गीय संगठनको एकता प्रक्रियामा 'ब्रेक थ्रु' भएको एक सचिवालय सदस्यले लोकान्तरलाई बताए । लोकान्तरलाई प्राप्त सूची अनुसार ६ वटा जनवर्गीय संगठनमा तत्कालीन माओवादीले संयोजक पाएको छ भने बाँकी १५ संगठनको संयोजकमा तत्कालीन एमालेको तर्फबाट छनोट गरिएको छ ।


Advertisment
NMB BANK
Saurya island

शुक्रवार एक कार्यक्रमको आयोजना गरेर नेतृत्व घोषणा हुनेछ ।

हेर्नुहोस् लोकान्तरलाई प्राप्त सूची -

Vianet communication
Maruti inside

युवा संगठन : संयोजक - रामप्रसाद सापकोटा, सहसंयोजक - रमेश पौडेल

प्रेस संगठन : संयोजक - महेश्वर दाहाल, सहसंयोजक - गणेश बस्नेत

महिला संगठन : संयोजक - अमृता थापा, सहसंयोजक - सीता पौडेल

मजदूर संगठन : संयोजक - विनोद श्रेष्ठ, सहसंयोजक जगत - सिम्खडा  

बुद्धिजीवी संगठन : संयोजक - दिनेशचन्द्र देवकोटा, सहसंयोजक - कृष्ण केसी

किसान संगठन : संयोजक - वामदेव गौतम, सहसंयोजक - चित्र बहादुर श्रेष्ठ

पेशागत संगठन : संयोजक विश्वनाथ प्याकुरेल, सहसंयोजक - दयाराम बस्याल

अपाङ्ग संगठन : संयोजक - ईन्द्रमाया गुरुङ, सहसंयोजक - रामप्रसाद ढुंगाना

मुस्लिम संगठन : संयोजक - सिराज अहमद फारुकी, सहसंयोजक - अतहर हुसेन

दलित संगठन : संयोजक - तिलक परियार, सहसंयोजक - होम बहादुर बिक

मानवाधिकार एलाइन्स : संयोजक - मीनबहादुर शाही, सहसंयोजक - हुकुम पोखरेल

जनजाति संगठन : संयोजक - शुरेश आलेमगर, सहसंयोजक - शेरबहादुर तामाङ

भूमिहीन संगठन : संयोजक - रामप्रित पासवान, सहसंयोजक - पदम देवकोटा

खेलकुद संगठन : संयोजक - पुरुषोत्तम पौडेल, सहसंयोजक - शिव कोइराला

जनसांस्कृतिक संगठन : संयोजक - खगेन्द्र राई, सहसंयोजक - सरल सहयात्री

उद्योग संगठन : संयोजक - लक्ष्मीराज मानन्धर, सहसंयोजक - श्याम पाठक

भूपू सैनिक संगठन : संयोजक - धनबहादुर चन्द, सहसंयोजक - मिठाराम केसी

इन्जिनियर संगठन : संयोजक - शम्भुबहादुर श्रेष्ठ, सहसंयोजक - हरि पराजुली

प्रवास भारत संगठन : संयोजक - लोकनाथ भण्डारी, सहसंयोजक - इश्वरी भण्डारी 

नेपाल कानुन व्यवसायी संगठन : संयोजक- रुद्र नेपाल, सहसंयोजक - दीनमणि पोखरेल

TATA Below
NLIC
जेठ १३, २०७९

प्रतिनिधि सभामा शनिवार आर्थिक वर्ष २०७८/७९ को आर्थिक सर्वेक्षण पेश हुने भएको छ । संसदमा शुक्रवार नै आर्थिक सर्वेक्षण पेश गर्ने कार्यसूची रहे पनि प्रमुख प्रतिपक्षी दल नेकपा एमालेको अवरोधका कारण पेश हुन पाएन । ...

जेठ १३, २०७९

नेपाली कांग्रेसका सहमहामन्त्री बद्री पाण्डेले आगामी निर्वाचनमा कांग्रेस पहिलो शक्ति बन्ने बताएका छन् । नेपाल प्रेस युनियनको ३१औं स्थापना दिवसका अवसरमा शुक्रवार आयोजित विशेष भेलामा उनले स्थानीय तहको निर्वाचनबाट...

जेठ १३, २०७९

नेपाली कांग्रेसका उपसभापति पूर्णबहादुर खड्काले कांग्रेसबाट निर्वाचित जनप्रतिनिधिले व्यक्तिगत स्वार्थभन्दा माथि उठेर काम गर्नुपर्ने बताएका छन् । नेपाली कांग्रेस चितवनले शुक्रवार आयोजना गरेको निर्वाचित जनप्रतिनिधिल...

जेठ १३, २०७९

पूर्वसभामुख ओनसरी घर्तीले संसदमा नीति तथा कार्यक्रममाथिको छलफललाई विषयान्तर गरिएको भन्दै आपत्ति जनाएकी छन् ।  संसद आमजनताको भावना अभिव्यक्त गर्ने र आफ्ना प्रतिनिधिमार्फत जनताले सार्वभौम सत्ताको प्रयोग गर्ने ...

जेठ १३, २०७९

नेपाली कांग्रेसका सहमहामन्त्री महेन्द्र यादवले निजगढमा अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल निर्माणको काम रोक्न सर्वोच्च अदालतले गरेको फैसलामा आपत्ति जनाएका छन् ।  सर्वोच्चको उक्त फैसलाले मधेशको विकास अवरुद्ध भएको उनको भ...

जेठ १३, २०७९

प्रतिनिधि सभामा शनिवार आर्थिक वर्ष २०७८/७९ को आर्थिक सर्वेक्षण पेश हुने भएको छ । बैठकमा शुक्रवार नै आर्थिक सर्वेक्षण पेश गर्ने कार्यसूची रहेपनि प्रमुख प्रतिपक्षी दल नेकपा एमालेको अवरोधका कारण पेश हुन पाएन । ...

व्यासको मेयरमा उठेपछि कांग्रेसको आक्रमणमा परेका जोशीको लेख– बाटो बिराएका काकाहरूका नाममा

व्यासको मेयरमा उठेपछि कांग्रेसको आक्रमणमा परेका जोशीको लेख– बाटो बिराएका काकाहरूका नाममा

जेठ १३, २०७९

नेपाली कांग्रेसमा आबद्ध हुनुभएका महानुभावहरू साथै मेरो बुवा (गोविन्दराज जोशी)का साथीहरू, मैले आदरणीय मानेका काका ठूलोबाहरू, मेरा बुवा र हामी सम्पूर्ण परिवारले ५० औँ वर्षसम्म तपाईंसँग एउटै यात्रामा प्रजातन्त्र...

यौन अपराधमा हदम्याद : नेपालको कानून र अन्तर्राष्ट्रिय अभ्यास

यौन अपराधमा हदम्याद : नेपालको कानून र अन्तर्राष्ट्रिय अभ्यास

जेठ १२, २०७९

जब कुनै आपराधिक घटनाहरू समाजमा उजागर हुन्छन् त्यसपछि मुलुकको विद्यमान कानूनले के भन्छ भन्ने प्रश्न उठ्न थाल्छ । कानूनमा कुनै खालीपन रहेछ भने अभियन्ताहरूले सुधारको बाटो देखाउँछन्। समाजको वास्तविक आवश्यकता यही रहे...

ओलीको 'पर्सनल अट्याक'ले रोक्न नसकेको रेनुको विजयी यात्रा

ओलीको 'पर्सनल अट्याक'ले रोक्न नसकेको रेनुको विजयी यात्रा

जेठ १०, २०७९

केपीबा (एमाले अध्यक्ष केपी शर्मा ओली) धेरैका बा थिए, तर कतिपयका लागि उनी बाजस्ता थिएनन् । मलाई लाग्छ, बा हुनका लागि आवश्यक गुण ओलीसँग छैन । बा त्यस्तो व्यक्ति हो, जसले सबैका छोराछोरीलाई आफ्नैसरह माया गर्छ,...

ad
x