प्रेमिकाले धोका दिएपछि युवकद्वारा आत्महत्या, मर्नुभन्दा पहिलेको भिडियो भेटियो [भिडियोसहित]

एक युवकले प्रेमिकाले धोका दिएको भन्दै आत्महत्या गरेका छन् ।

युवकले मर्नु अघि बनाएको भिडियो सार्वजनिक भएपछि सामाजिक सञ्जालमा भाइरल भइरहेको छ । यो घटना भारतको एक शहरको हो । 


Advertisement

एजेन्सीका अनुसार, एक युवक र युवती दुवै एउटै कार्यालयमा काम गर्दथे । दुबैको बीचमा बिस्तारै प्रेम हुन थाल्यो । उनीहरू एकअर्कालाई धेरै नै माया गर्थे । युवतीले युवकसँग बिस्तारै पैसा माग्न थालिन् । उनले पटकपटक १ लाख २ लागका दरले पैसा मागेको बताइएको छ ।

उनले पछि सात लाखसम्म मागेको बताइएको छ । बिस्तारै युवतीले युवकलाई नकार्न थालिन् । युवकले पनि आफूले दिएको पैसा फिर्ता माग्न थाले। युवतीले पैसा मागे बलात्कारको मुद्दा दर्ता गरिदिने धम्की दिन थालिन् । पछि युवकले आत्महत्या गरे । ती युवकले आत्महत्या गर्नुअघि एक भिडियो बनाएका थिए । जुन अहिले सामाजिक सञ्जालमा  भाइरल भइरहेको छ  । 


Advertisement

एजेन्सी
एजेन्सी

लेखकबाट थप...

कमेन्ट गर्नुहोस्