'रातो र चन्द्रसूर्य'मा पूर्वराजा नाचेको भिडियो भाइरल

पूर्वराजा ज्ञानेन्द्र शाहले ‘रातो र चन्द्रसूर्य जंगी निसान हाम्रो’ गीतमा नाच्दै गरेको भिडियो सामाजिक सञ्जालहरूमा भाइरल छ । उनले शनिबार राति सप्ताहन्त मनाएको त्यो भिडियो ठमेलको ‘लर्ड अफ दी ड्रिंक्स’ (एलओडी) क्लबको हो, जहाँ पूर्वराजा सपरिवार पुगेका थिए । क्लबमै रहेका कलाकारहरू केकी अधिकारी, रिमा विश्वकर्मा र पूजा शर्माले पूर्वयुवराज्ञी हिमानी शाहसँगका तस्बिर सामाजिक सञ्जालमा सार्वजनिक गरेका थिए ।

२७ माघ ०७५ देखि सञ्चालनमा आएको एलओडी राजधानीको सम्भ्रान्त वर्गमाझ लोकप्रिय क्लब हो । अन्तर्राष्ट्रियस्तरको क्लबमा सम्भ्रान्त वर्ग, सेलेब्रिटी, कर्पोरेट, बैंकर, चिकित्सक, इन्जिनियर र विदेशी पाहुना नाचिरहेको भेटिन्छन् । खासगरी, शुक्रबार र शनिबार एलओडी एलिट वर्गका सदस्यहरूबाट भरिभराउ हुन्छ । ‘चर्चित व्यवसायीहरू डान्स फ्लोरमा नाचिरहेको देख्न पाइन्छ,’ क्लबका सञ्चालक रविन श्रेष्ठ भन्छन् ।


Advertisement

कुनै समय ठमेलमा एलिट वर्ग जान रुचाउँदैनथ्यो । तर, अहिले त्यही वर्ग ठमेलको एलओडी पुग्छ । यो क्लबले ठमेललाई हेर्ने नजर पनि परिवर्तन गरिदिएको रविन बताउँछन् । चर्चित गायक योगेश्वर अमात्यले एकपटक भनेका थिए, ‘अहिले काठमाडौंको एलिट वर्ग ठमेलको एलओडी क्लबमा जमघट हुन्छन् रे !’ उद्योगपति विनोद चौधरीले पनि यसको नाम लिँदै नेपालमा अन्तर्राष्ट्रियस्तरको क्लब खुलेको बताएका थिए । कुनै समय चौधरी पनि नाइट क्लबका सञ्चालक थिए ।

साँझ ७ बजे क्लबको ढोका खुल्छ । ८ बजेदेखि सुरु हुने ‘रक बार’मा ब्यान्डले बजार पिटिरहेका अंग्रेजी र नेपाली गीत गाउँछन् । रंगीबिरंगी प्रकाशले माहोल तताइदिन्छ । राति साढे ११ बजे सुरु हुन्छ, डिजे । त्यसपछि भित्ताको चारैतिर डिजिटल स्क्रिनहरू खुल्छन्, मुख्य लाइटहरू बल्न थाल्छन् । त्यससँगै आगन्तुक पनि झुम्न थाल्छन् । ‘रक बार’ एकाएक ‘क्लब’मा परिवर्तन हुन्छ । अनि लाइटहरू स्टेजतिर होइन, संगीतको तालमा उफ्रिरहेका दर्शकतिर सोझिन्छन् । जति रात छिप्पिन्छ, क्लबमा भीड पनि बढ्दै जान्छ । सप्ताहन्तको भीड व्यवस्थापन गर्न बाउन्सरले क्लबको ढोका नै बन्द गर्नुपर्छ । क्लबमा करिब १८ सय पाहुना अटाउन सक्छन् । नयाँ पत्रिकामा खबर छ ।


Advertisement

छापाबाट
छापाबाट

लेखकबाट थप...

कमेन्ट गर्नुहोस्