×
trinity election

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

१९४२९

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१०१६९

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

८६२

नेपाल मजदुर किसान पार्टी

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

बहुजन शक्ति पार्टी

-

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

जनमत पार्टी (जपा)

स्वतन्त्र

नेपाल सद्भावना पार्टी

-

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

जनमत पार्टी (जपा)

-

नेपाली काँग्रेस

९८१७

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

१९१९

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

३८१

स्वतन्त्र

३०६

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

वडा नं १

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

ओम प्रकाश गुप्ता

नेपाली काँग्रेस

बाँके बिहारी साह तेली

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

मालती देवी कोईरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

मनोज राउत कुर्मी

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

विरेन्द्र कुमार कंठ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

हाकिम मिया

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

सुनिल साह तेली

स्वतन्त्र

रुकुमकेश तेली

स्वतन्त्र

दिनेश प्रसाद कानु

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

वडा नं २

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

महम्मद रेयाज मियाँ तेली

नेपाली काँग्रेस

मतलुन ठकुराई

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

महमद खलिल अंसारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

शेष जलसोदिन

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

नरेश बहादुर शाह

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

म. इन्ताब समानी

स्वतन्त्र

रफिक मियाँ तेली

स्वतन्त्र

राजदेव महतो नुनिया

स्वतन्त्र

वडा नं ३

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

अनवर हुसेन

नेपाली काँग्रेस

सुशिल कुमार कण्‍ठ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

समिन मियाँ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

बैजुलाल स्‍वर्णकार

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

म.सुलतान अंसारी

स्वतन्त्र

रोशन अली

स्वतन्त्र

वडा नं ४

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

जगत प्रसाद साह कानु

नेपाली काँग्रेस

सुमन श्रेष्‍ठ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

सुदिप कुमार तामाङ्ग लामा

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

वडा नं ५

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

हुकुम सिंह राजपुत

नेपाली काँग्रेस

प्रदिप कुमार

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

सुशिल कुमार सिंह क्षेत्री

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

ललन कुमार सिंह

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

वडा नं ६

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

दिना प्रसाद गुप्‍ता

नेपाली काँग्रेस

ध्रुव कुमार लाठ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

मोहम्‍मद सरफुदिन शेष

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

रमिता माया गुप्‍ता

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

जयप्रकास शाह अग्रवाल

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

वडा नं ७

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

हिराकाजी महर्जन

नेपाली काँग्रेस

अरुण कुमार क्षेत्री

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

मिर हुसेन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

दीपक महतो धानुक

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

मनोज कुमार मिश्र

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

सुरज कुमार सोनार

स्वतन्त्र

जगु साह तुरहा

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

वडा नं ८

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

राजेन्द्र प्रसाद श्रेष्ठ

नेपाली काँग्रेस

राज किशोर गुप्ता

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

रितेश कुमार गुप्ता

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

मनोज राम

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

राजुदिन बाबु

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

वडा नं ९

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

जवाहर प्रसाद गुप्‍ता

नेपाली काँग्रेस

मिनाक्षि कुमारी कर्माचार्या

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

मनोज कुमार कलवार

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

अजय कुमार पौडेल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

द्धारिका प्रसाद कलवार

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

वडा नं १०

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

राम नगिना प्रसाद कानु

नेपाली काँग्रेस

अजय कुमार गुप्ता

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

पवन कुमार गुप्‍ता

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

सुशील कुमार कानु

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

लक्ष्‍मी नारायण गु्प्‍ता

स्वतन्त्र

मनोज कुमार कानु

स्वतन्त्र

सतेन्द्र राउत

स्वतन्त्र

जय प्रकाश खेतान

स्वतन्त्र

फिरोज अब्दुल मिया

स्वतन्त्र

हरीअ‍ोम जैसी चौलागाई

स्वतन्त्र

रौदी यादव

स्वतन्त्र

वडा नं ११

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

महेश्‍वर लाल महतो

नेपाली काँग्रेस

प्रदु्म्न प्रसाद सेढाई

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

अजय महत्तो धानुक

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

अजय कुमार बरै

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

सत्यनारायण महतो नुनीया

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

पृथक प्रसाद घिमिरे

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

पवन कुमार ठाकुर

जनमत पार्टी (जपा)

वडा नं १२

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

जवाहरलाल प्रसाद कानु

नेपाली काँग्रेस

सुरेश प्रसाद गुप्‍ता

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

महमुद अंसारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

राम दरस प्रसाद

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

राजेश्‍वर प्रसाद साह कानु

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

बिकी कुमार कुश्‍वाहा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

वडा नं १३

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

शेष रुस्तम

नेपाली काँग्रेस

हिरा लाल गिरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

नसरुदीन अन्सारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

तुफान फारुक अंसारी

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

वडा नं १४

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

राजेश कुमार कुर्मी

नेपाली काँग्रेस

भरत प्रसाद कुर्मी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

फते आलम अंसारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

महबुब एलाही अंसारी

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

राम बालक प्रसाद

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

महिचन प्रसाद कुर्मी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

कृष्ण कुमार कुर्मी

नेपाल सुशासन पार्टी

-

जफर आलम अंसारी

स्वतन्त्र

शमसाद अली अंसारी

नेपाल लोकतान्त्रिक पार्टी

अनवार अंसारी

स्वतन्त्र

उपेन्द्र ठाकुर

स्वतन्त्र

वडा नं १५

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

गजेन्द्र प्रसाद कुर्मी

नेपाली काँग्रेस

सत्येन्द्र कुमार सिंह

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

रमेश प्रसाद यादव

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

राधेश्‍याम सिंह भुमिहार

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

मीना देवी कुर्मी

स्वतन्त्र

हृदय नारायण प्रसाद सोनार

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

वडा नं १६

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

मनोज कुमार जयसवार

नेपाली काँग्रेस

असहाव आलम ठकुराई

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

प्रशुराम कुमार चौरसीया

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

मगदीश राउत अहिर

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

निकेश महतो

जनमत पार्टी (जपा)

मदन प्रसाद यादव

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

महम्‍मद हस्‍मुल्‍लाह

स्वतन्त्र

अनवर अलि

स्वतन्त्र

बिनिता देवी

विवेकशील साझा पार्टी

वडा नं १७

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

ओम कृष्ण बहादुर लामिछाने

नेपाली काँग्रेस

संजीव बहादुर क्षेत्री

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

विरेन्द्र प्रसाद यादव

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

रमेश प्रसाद चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

छठु साह कानु

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

मुन्ना चौधरी कुर्मी

जनमत पार्टी (जपा)

कृष्णदेव प्रसाद यादव

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

वडा नं १८

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

ब्रहमदेव प्रसाद कुर्मी

नेपाली काँग्रेस

मदन प्रसाद कुर्मी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

ओम प्रकाश प्रसाद

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

उमा शंकर तिवारी

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

दिनेश राउत कुर्मी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

दिपेन्‍द्र सिंह पटेल

स्वतन्त्र

नरेश प्रसाद यादव

स्वतन्त्र

ओम प्रकाश साह कानु

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

सरोज कुमार पटेल

स्वतन्त्र

अशोक साह कानु

स्वतन्त्र

शिव प्रसाद कुर्मी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल

वडा नं १९

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

मुकेश कुमार चौरसीया

नेपाली काँग्रेस

नितु चौरसीया

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

सुरेन्‍द्रलाल साह

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

दिलिप कुमार तिवारी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

पप्‍पु प्रसाद यादव

स्वतन्त्र

संतोष कुमार तिवारी

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

वडा नं २०

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

सुरेन्द्र प्रसाद यादव

नेपाली काँग्रेस

रामकिशोर सिंह

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

राजनारायण प्रसाद यादव

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

भुलन राउत अहिर

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

सिनोद राय नट

जनमत पार्टी (जपा)

वडा नं २१

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

जतन राउत कुर्मी

नेपाली काँग्रेस

हविव मिया नेटुवा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

संजय कुमार मण्‍डल

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

जलन्‍धर प्रसाद कुर्मी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

रामेश्‍वर महतो

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

राधा कृष्‍ण साह रौनियार

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

वडा नं २२

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

दवारिका महतो

नेपाली काँग्रेस

गैसुदिन मिया

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

धुरी साह तुरहा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

चन्‍द्रमान जोशी

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

चन्‍द्रिका सहनी

जनमत पार्टी (जपा)

वडा नं २३

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

ध्रुप राय यादव

नेपाली काँग्रेस

अबधकिशोर प्रसाद कुशवाहा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

धर्मेन्‍द्र प्रसाद यादव

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

जमुना प्रसाद यादव

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

आशनारायण पडित

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

विजय कुमार पासवान

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

वडा नं २४

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

दशरथ राउत कुर्मी

नेपाली काँग्रेस

विजय प्रसाद कुर्मी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

पवन कुमार साह

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

रामानन्द प्रसाद कुर्मी

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

अम्विका प्रसाद कुर्मी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

शिवशंकर द्धिवेदी

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

प्रदिप कुमार विश्वकर्मा

स्वतन्त्र

वडा नं २५

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

भैयाराम प्रसाद

नेपाली काँग्रेस

विसराज राउत कुर्मी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

आशुतोश चतुर्वेदी

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

प्रमेश पटेल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

राजकिशोर साह

स्वतन्त्र

वडा नं २६

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

शम्भु मिश्र

नेपाली काँग्रेस

खुर्रम आलम

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

विजय कुमार

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

ग्‍यासुदीन देवान

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

हिरा मियाँ अंसारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

साहेब मिया

स्वतन्त्र

आजम मियाँ धोबी

स्वतन्त्र

ध्रुपनारायण प्रसाद कुर्मी

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

वडा नं २७

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

हृदय नारायण प्रसाद कुर्मि

नेपाली काँग्रेस

प्रदिप कुमार यादव

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

नागेन्द्र प्रसाद यादव

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

वडा नं २८

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

शम्भु राउत कुर्मी

स्वतन्त्र

४४

सर्युग महतो धानुक

नेपाली काँग्रेस

गृजा देवी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

सोनालाल राउत कुर्मी

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

लालबाबु प्रसाद कुर्मी

स्वतन्त्र

वडा नं २९

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

अब्दुल वकिल मीया

नेपाली काँग्रेस

नविजान मिया अंसारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

हजरत अलि अंसारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

धर्मेन्द्र प्रसाद महतो थारु

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

लालबाबु कुमार मण्‍डल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

राजेश्‍वर महतो थारु

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

वडा नं ३०

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

अली हुसेन देवान

नेपाली काँग्रेस

अमानत मियाँ अंसारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वीरेन्द्र प्रसाद मण्डल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

मनोज कुमार यादव

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

वडा नं ३१

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

चुमन दास चौधरी

नेपाली काँग्रेस

जितेन्द्र प्रसाद यादव

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

नन्दकिशोर पंजियार

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

सुलमान मियां अंसारी

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

अवुलैस अंसारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

अब्दुल कलाम मियाँ अंसारी

स्वतन्त्र

वडा नं ३२

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

रामबालक महतो धानुक

नेपाली काँग्रेस

वासदेव राउत अहिर

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

जुमादिन मिया अंसारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

रियाज अहमद मियाँ

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

अब्दुल सैद अंसारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

अर्जुन कुमार तमाङ

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

सत्य नारायण पंजियार

जनमत पार्टी (जपा)

रामअशिष पासवान

बहुजन शक्ति पार्टी

-