×
trinity election

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

३९५८२

स्वतन्त्र

१४७२८

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

३९१

विवेकशील साझा पार्टी

२९८

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी)

१८०

सामाजिक एकता पार्टी

-
५९

उन्‍नत लोकतन्त्र पार्टी

५०

राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी

-
४६

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

४०

स्वतन्त्र

३८

स्वतन्त्र

३५

मौलिक जरोकिलो पार्टी

-
२३

स्वतन्त्र

२१

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी माओवादी समाजवादी

-
२१

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल

२०

राष्ट्रिय नागरिक पार्टी

-
१९

स्वतन्त्र

१४

स्वतन्त्र

१२

नेपाल मजदुर किसान पार्टी

१०

स्वतन्त्र

१०

स्वतन्त्र

जनमत पार्टी (जपा)

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

३०६११

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

५४६

राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी

-
३३४

विवेकशील साझा पार्टी

२४४

स्वतन्त्र

१६८

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी)

१०३

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल

३६

स्वतन्त्र

३१

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी माओवादी समाजवादी

-

वडा नं १

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

शुक्र कुमार श्रेष्ठ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१३१३

विनोद शर्मा पौडेल

विवेकशील साझा पार्टी

केशव प्रकास जोशी

स्वतन्त्र

कमल भण्डारी

स्वतन्त्र

वडा नं २

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

कृष्ण बहादुर के.सी.

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

२०६५

प्रशिल बराली

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

४३

वडा नं ३

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

भरत प्रसाद लामिछाने

नेपाली काँग्रेस

१०४९

तारा मित्र पण्डित

स्वतन्त्र

वडा नं ४

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

भानु भक्त सापकोटा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१६३३

चर्तुभुज कंडेल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

८८०

भिम बहादुर घले

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

३३

भवानी प्रसाद लामिछाने

राष्ट्रिय जनमोर्चा

११

वडा नं ५

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

पदमपाणी सुवेदी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१९५१

वडा नं ६

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

डोल नाथ अधिकारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

२११७

केशव दर्जी

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

१९

वडा नं ७

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

सनत कुमार लामिछाने

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१७२२

विकाश पौडेल

नेपाली काँग्रेस

२४४

डिल माया गुरुङ्ग

राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी

-
२५

वडा नं ८

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

तिलक बहादुर दर्लामी मगर

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१७२६

वडा नं ९

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

लिला बल्लौ भुषाल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१४०६

हेम बहादुर गुरुङ

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

४७

विजय राज पौड्याल

स्वतन्त्र

४०

सुमन शर्मा

राष्ट्रिय जनमोर्चा

२६

वाल मुकुन्द सुवेदी

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

वडा नं १०

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

भक्ति प्रसाद गौतम

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

२१०१

केदार प्रसाद सुबेदी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

८०

महा प्रसाद सिलवाल

स्वतन्त्र

४७

लङ्क बहादुर तमाङ्ग

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

१८

सन्तोष थापा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल

वडा नं ११

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

विष्णु\/युव प्रसाद\/राज पौडेल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

इन्द्र बहादुर बोहरा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

३७६

मिन बहादुर थापा

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

६१

सन्दिप वि.क. घिमिरे

सामाजिक एकता पार्टी

-
२०

बुद्दि राम वि.क.

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

१०

नारायण बहादुर के.सी

स्वतन्त्र

गोपीलाल भन्ने गंगा बहादुर गुरुङ

राष्ट्रिय नागरिक पार्टी

-

संजय न्यौपाने

स्वतन्त्र

दिपक पोखरेल

स्वतन्त्र

सुमना अधिकारी

स्वतन्त्र

वडा नं १२

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

नरेन्‍द्र कुमार कन्‍दङवा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

१५९५

श्याम बहादुर थापा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी)

१३

पदम राज गौतम

स्वतन्त्र

शालिकराम गैरे

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

वडा नं १३

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

शान्‍त राज आचार्य

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१२४३

खिल राज रेग्मी

स्वतन्त्र

२२१

वडा नं १४

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

हरि कृष्ण गुरुङ्ग

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१६४८

कृष्ण प्रसाद अधिकारी

उन्‍नत लोकतन्त्र पार्टी

९६

वडा नं १५

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

देवेन्द्र प्रकाश क्षेत्री

स्वतन्त्र

९६६

गोपाल गुरुङ

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

६९५

संजा सापकोटा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी माओवादी समाजवादी

-

वडा नं १६

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

इन्द्र बहादुर बस्नेत क्षेत्री

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१२७३

नवीन कुमार राणा मगर

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

३८५

मोहन सिंह रामदाम

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

५०

श्रीधर रेग्मी

विवेकशील साझा पार्टी

३९

वडा नं १७

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

बुद्धीमान लामा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१२४३

वडा नं १८

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

सोम बहादुर तमाङ्ग

नेपाली काँग्रेस

१५००

तिल कुमार श्रेष्ठ

स्वतन्त्र

९२

किस्ना कुमारी थापा मगर

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

१३

हरी प्रसाद दाहाल

स्वतन्त्र

पर्शुराम अर्याल

स्वतन्त्र

वडा नं १९

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

द्रोण बहादुर गुरुङ

नेपाली काँग्रेस

११३५

राम चन्द्र सुवेदी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

६७

भीम बहादुर तमाङ

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

४९

प्रशान्त सापकोटा

विवेकशील साझा पार्टी

२०

वडा नं २०

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

देवबहादुर तमाङ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

११८३

वडा नं २१

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

दिलिप न्यौपाने

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१२८३

वडा नं २२

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

सोम बहादुर गुरुङ्ग

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

११८५

वडा नं २३

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

बाबुलाल थिङ्ग

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१३०६

तिलक प्रसाद दंगाल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

४१८

त्रिलोचन अधिकरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

१४८

काली दास सुवेदी

राष्ट्रिय जनमोर्चा

२४

वडा नं २४

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

कान्‍छा मल्‍ल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

८१६

आईत बहादुर बल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

२६५

वडा नं २५

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

कमल बहादुर गोदार

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१३८३

विजय कुमार भुजेल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

११४९

खेम शर्मा न्यौपाने

स्वतन्त्र

१९३

डम्‍मर वहादुर मगर

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

३०

वडा नं २६

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

दल बहादुर गुरुङ्ग

नेपाली काँग्रेस

१७०१

भुपाल नाथ कंडेल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

३९६

सन बहादुर गुरुङ्ग

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

७२

रोशन भट्टराई

स्वतन्त्र

३७

अम्विका प्रसाद घिमिरे

स्वतन्त्र

१८

डिल वहादुर विश्‍वकर्मा

नेपाल दलित पार्टी

-

हित काजि गुरुङ्ग

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

वडा नं २७

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

राधा देवी क्षेत्री

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१३५५

वडा नं २८

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

तेल वहादुर कुमाल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

१३४९

गोपाल चापागाई

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

२६

कमु प्रसाद चौधरी

नेपाली कांग्रेस (बी.पी.)

-

वडा नं २९

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

मन बहादुर मगर

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

८६५

देव कुमार प्रजा

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

२३