×

X

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

नेपाली काँग्रेस

६१६७

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

४१३१

स्वतन्त्र

८३८

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

४३५

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

१०८

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

७७

जनमत पार्टी (जपा)

१९

स्वतन्त्र

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

४८३०

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

४११२

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

४०७

स्वतन्त्र

३४७

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

२२५

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

८२

जनमत पार्टी (जपा)

१७

वडा नं १

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

माधब प्रसाद सापकोटा

नेपाली काँग्रेस

९९७

नबराज शर्मा

राष्ट्रिय जनमोर्चा

४९१

एक बहादुर कुमाल

स्वतन्त्र

७७

खुम बहादुर गाहा मगर

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

३३

वडा नं २

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

भानु प्रसाद यादव

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

७१३

महावीर चौधरी

नेपाली काँग्रेस

६५५

रविप्रताप यादव

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

७७

वडा नं ३

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

गुरु प्रसाद चौधरी

नेपाली काँग्रेस

५८९

अमित चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

३८१

मिन बहादुर ठेडी मगर

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

३०

वडा नं ४

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

गुलाम महम्मद जागा मुसलमान

नेपाली काँग्रेस

८३५

कमल बहादुर खड्का

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

२४८

कल्याण सिंह यादव

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

९०

असगर अली

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१०

मन्जु घर्ती

स्वतन्त्र

वडा नं ५

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

सन्दिप आचार्य

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

६४१

तुला बहादुर सिंह ठकुरी

स्वतन्त्र

४९०

सिता थापा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

२९३

शान्ती चौधरी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१३१

सिताराम यादव

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

२७

वडा नं ६

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

बालचन्द्र ठकुरी हमाल

नेपाली काँग्रेस

१०२१

खिम बहादुर बुढा मगर

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

७५७

विनय वि.सी.

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१६६

सविना खातुन

स्वतन्त्र

८४

शान्ता यादव

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

३४

सुरेन्द्र यादव

जनमत पार्टी (जपा)

१२

मनोद कुमार सि‌‌ह

स्वतन्त्र

वडा नं ७

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

पुरन प्रसाद चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

५०३

श्याम बहादुर चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

४८१

मान बहादुर वली

स्वतन्त्र

३७७

अमिर प्रसाद चौधरी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

२५४

वडा नं ८

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

सददाम सिद्‍दकी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

३८७