×
trinity election

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

नेपाली काँग्रेस

२७७१७

नेपाल लोकतान्त्रिक पार्टी

१३६१

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१२२१

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

४३२

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

३८८

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी)

१७९

राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी

-
६९

नागरिक उन्मुक्ति पार्टी

४३

उन्‍नत लोकतन्त्र पार्टी

१६

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

१२

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

२१०६५

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

२३७७

स्वतन्त्र

२२३७

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

४३८

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

३८१

स्वतन्त्र

११४

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी)

१०८

राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी

-
५४

वडा नं १

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

लक्ष्मण भण्डारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१०३२

खिम बहादुर पुन

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

६६

वडा नं २

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

राजु आचार्य

नेपाली काँग्रेस

११२०

तिलक बहादुर के.सी.

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

४०

तारा बहादुर योगी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

३८

कुल बहादुर थारु

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

वडा नं ३

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

मंगल नेपाली

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

१५३५

सुरबिर गुरुङ

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

१०७

बालकृष्ण खराल

स्वतन्त्र

८२

नर बहादुर बुढा मगर

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

३०

वडा नं ४

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

बाल कृष्ण राना मगर

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१५४८

किरण सिंह चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी)

२८

यमलाल पार्धे

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

२४

वडा नं ५

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

पदम पोख्रेल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१०२१

प्रेम बहादुर वाँठा

स्वतन्त्र

२७९

पर्वत बस्नेत

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१६४

लक्ष्मी प्रसाद गुप्ता

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

वडा नं ६

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

लोकराज डाँगी

नेपाली काँग्रेस

२०६७

भरतमणी आचार्य

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१६७

गिता देवकोटा

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

३७

वडा नं ७

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

डिल्ली राज भण्डारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१७९२

साउने चौधरी

स्वतन्त्र

२९७

भीम बहादुर डाँगी

स्वतन्त्र

६१

शुकराम विश्वकर्मा

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

३३

हिमलाल चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी)

लिला पहाडी

राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी

-

वडा नं ८

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

जीत बहादुर के.सी.

नेपाली काँग्रेस

१५५३

अमर बहादुर चौधरी

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

१०७

योगेन्द्र वहादुर शाह

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

७६

ओपेन्द्र दाहाल

स्वतन्त्र

वडा नं ९

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

वामदेव न्यौपाने

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

९८६

तुलसी के.सी.

स्वतन्त्र

६८६

इश्वरी् प्रसाद पाण्डे

स्वतन्त्र

६९

लोक बहादुर शाही

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

५९

चुर्ण बहादुर सुनार

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

वडा नं १०

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

ध्रुव बहादुर शाह

नेपाली काँग्रेस

१०२३

झग्गु प्रसाद खड्का

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१२४

पोसनराज गौतम्

स्वतन्त्र

४९

रन्दिप कुमार न्यौपाने

स्वतन्त्र

वडा नं ११

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

खिम बहादुर वली

नेपाली काँग्रेस

१३५६

अर्जुन बहादुर के.सी.

स्वतन्त्र

४७९

नर बहादुर चन्द

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१२१

वडा नं १२

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

मान बहादुर खत्री

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१७९४

सुदीप आचार्य

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

९०

टोप बहादुर डांगी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी)

३६

कुल बहादुर वली

स्वतन्त्र

१७

वडा नं १३

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

तारा बहादुर कार्कीक्षेत्री

नेपाली काँग्रेस

१२३९

मदन कुमार के.सी.

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

वडा नं १४

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

कृष्ण बहादुर के.सी.

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१३६२

जानुका बस्नेत (पोख्रेल)

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१४

वडा नं १५

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

रोहित कुमार चौधरी\/थारु

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

नवराज पुन मगर

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

१५२४

मधुकर न्‍यौपाने

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

८९

सुन्दर वि.क.

स्वतन्त्र

४३

दामोदर रेउले

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

२५

वडा नं १६

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

अमर बहादुर खड्का

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

११५९

भुप वहादुर के.सी.

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

४६७

कला धर आचार्य

स्वतन्त्र

१९६

पदम बहादुर के.सी.

स्वतन्त्र

१८३

लेख बहादुर कुमाल

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

७५

रित बहादुर बस्नेत

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

५२

गणेशकुमार चौधरी

स्वतन्त्र

वडा नं १७

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

डील्लीराज शर्मा

स्वतन्त्र

७८७

विष्णु पुन

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

३५

केशर बहादुर वली

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

३०

रुद्र बहादुर वस्नेत

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

१५

लवरु चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं १८

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

पूर्ण बहादुर डाँगी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

१११५

वसन्त कुमार वली

स्वतन्त्र

७३

बसन्त कुमार शर्मा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

६७

कलिराम वुढा

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

३०

ज्वाला कुमारी पौडेल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

१२

वडा नं १९

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

केशर बहादुर पुन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

१११७

खड्ग बहादुर वली

स्वतन्त्र

२१८

वीर बहादुर मल्ल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

२४

सुरेन्द्रराज रोका

स्वतन्त्र

१७

देव राज वलि

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

शालीकराम नेपाली

राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी

-