×

X

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

५५३८

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

२०२८

स्वतन्त्र

१८६

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

६०

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

२२

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

५४१४

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

२२५६

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

१५२

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

८८

वडा नं १

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

यज्ञ बहादुर विष्ट

नेपाली काँग्रेस

५६६

गम्मर चन रोका

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

१९०

आइते कवर

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

५०

वडा नं २

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

यकलाल घर्तीमगर

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

६४०

मान बहादुर आले

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

३००

डम्बर बहादुर गिरी

स्वतन्त्र

४४

डिल्ली बहादुर घर्ती

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

वडा नं ३

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

नेव वहादुर खड्का

स्वतन्त्र

५८८

जय लाल वली

नेपाली काँग्रेस

३४१

भुपाल बहादुर डाँगी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

पूर्ण बहादुर सुनार

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

वडा नं ४

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

सर्वजीत बि.क.

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

६०३

मान बहादुर दमै

नेपाली काँग्रेस

५७५

हरि प्रसाद पौडेल

स्वतन्त्र

३८

तिलकराम सुनार

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

११

वडा नं ५

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

धन सिं खत्री

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

११६८

टेक बहादुर खत्री

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

३८६

लोक बहादुर वली क्षेत्री

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

वडा नं ६

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

राम वहादुर डाँगी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

७९८

राजन के.सी.

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

२७८

भिम बहादुर चौधरी

स्वतन्त्र

२७

वेद प्रकाश डाँगी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१९

लाल वहादुर खड्का

स्वतन्त्र

वडा नं ७

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

जक्त बहादुर बस्नेत

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

८५५

कुल बहादुर घर्ति मगर

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

९९

भिम बहादुर बुढा

स्वतन्त्र

७२

प्रलाद हमाल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

४०

कर्न बहादुर चौधरी

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

१४

मोहलाल थापा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)