×

X

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

३१६७

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

२९२२

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१७०

राष्ट्रिय जनमोर्चा

१२५

जनमत पार्टी (जपा)

९१

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

३३४८

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

२९०७

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१५०

राष्ट्रिय जनमोर्चा

१२८

जनमत पार्टी (जपा)

७९

वडा नं १

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

विष्ण बहादुर बुढा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

४४५

लेखनाथ वली

नेपाली काँग्रेस

३९४

दिपक मतवाला

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

२३

भुमा कुमारी मोहरा

स्वतन्त्र

१२

वेम राज खनाल

राष्ट्रिय जनमोर्चा

वडा नं २

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

दुर्गा प्रसाद शर्मा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

४३०

हेम कुमार जि.सी.

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

४२१

हरिशरण चौधरी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

२७०

तुल्सीराम भण्डारी

स्वतन्त्र

७५

नमराज न्यौपाने

राष्ट्रिय जनमोर्चा

२९

वडा नं ३

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

रामवरण यादव

नेपाली काँग्रेस

५०७

रामवरण यादव

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

२८९

नर बहादुर खत्री

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

३८

गया प्रसाद अहिर

जनमत पार्टी (जपा)

१९

रामवरण यादव

स्वतन्त्र

वडा नं ४

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

हिरालाल अहिर

स्वतन्त्र

३००

प्रसुराम यादव

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

२९७

लेखराज डाँगी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१८१

राज कुमार विश्‍वकर्मा

राष्ट्रिय जनमोर्चा

३२

राजेन्द्र सिंह यादव

जनमत पार्टी (जपा)

२९

राम प्रसाद चमार

स्वतन्त्र

१६

राम गणेश अहिर

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

पञ्चराम यादव

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

वडा नं ५

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

नरेन्द्र सिंह भण्डारी

नेपाली काँग्रेस

५२३

भोगेन्द्र सिंह राजपुत

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

२३७

टेक वहादुर वुढा

राष्ट्रिय जनमोर्चा

३४

वडा नं ६

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

राजेन्द्र प्रसाद चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

५३५

सन्त कुमार चौधरी

नेपाली काँग्रेस

१९६

लुद्र बहादुर बुढा

राष्ट्रिय जनमोर्चा

१३

वडा नं ७

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

लालविर खड्का

नेपाली काँग्रेस

७७७

पूर्ण बहादुर रोका

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१४०

दिल बहादुर घर्ती

राष्ट्रिय जनमोर्चा

३०

लिलाधर बस्नेत

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी