×

X

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

५७००

नेपाली काँग्रेस

४१९९

स्वतन्त्र

३१८६

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

१९९

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

१६५

स्वतन्त्र

३०

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

नेपाली काँग्रेस

५४९६

राष्ट्रिय जनमोर्चा

४४६५

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

५२१

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

२४०

वडा नं १

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

ठाकुर प्रसाद आचार्य

राष्ट्रिय जनमोर्चा

७७०

श्यामलाल पोख्रेल

नेपाली काँग्रेस

६८५

सुरेश के.सी.

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

७६

दिपक कुमार श्रेष्ठ

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

६८

वडा नं २

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

हिमान्द पाण्डे

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

८५८

युवराज भुसाल

नेपाली काँग्रेस

६४२

मिना श्रेष्‍ठ

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

८२

पदम बहादुर कुमाल

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

२९

युवराज बुढा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

वडा नं ३

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

तुला गिरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

९७३

सन्तोष अधिकारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

५२३

टिकलाल चौधरी

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

७३

फुलराम चौधरी

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

६२

निमाराम खनाल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

३५

वडा नं ४

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

नन्दु राज चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

८६५

बाबुराम मल्ल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

२९०

चेत बहादुर नेपाली

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

११

विष्णु वहादुर घर्ती\/क्षेत्री

नेपाली काँग्रेस

वडा नं ५

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

गोवर्धन रावत

नेपाली काँग्रेस

८८२

चित्र बहादुर थापा मगर

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

५५६

शिव नारायण चौधरी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१२२

टुकलाल गाहामगर

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

३८

वडा नं ६

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

हरिचन्द्र चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

५३८

दिपक चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

४५९

वेद प्रसाद चौधरी

नेपाली काँग्रेस

३२२

कमल नारायण चौधरी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

२०८

बिर्ख बहादुर महरा

स्वतन्त्र

वडा नं ७

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

विद्याशरण चौधरी

नेपाली काँग्रेस

८८४

सुरेश कुमार चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

४२०

दुखराम चौधरी

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

६३

भक्तिराम पोख्रेल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१२

वडा नं ८

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

प्रभाकर देव चौधरी

नेपाली काँग्रेस

८१६

रामचन्द्र चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

२०६

विष्णु गुरुङ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

९८

मोतीलाल चौधरी

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

७०

यदुवंशी चौधरी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

६१

वडा नं ९

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

रमेश चुहान

नेपाली काँग्रेस

२२६

वालाराम बुढा मगर

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

६८