×

X

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

७२८५

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

५५०३

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

२८४

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

२४१

राष्ट्रिय जनमोर्चा

१८०

स्वतन्त्र

३६

राष्ट्रिय मुक्ति आन्दोलन नेपाल

-
२७

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

५८४८

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

५३१२

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

१७६६

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

४३३

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

३३८

राष्ट्रिय जनमोर्चा

२८८

राष्ट्रिय मुक्ति आन्दोलन नेपाल

-
२४

वडा नं १

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

घनश्याम खनाल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

८९३

नुमराज पौडेल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

६१६

नारायण के.सी.

राष्ट्रिय जनमोर्चा

४७

केशव कुमार डाँगी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

२४

अभिषेक घिमिरे

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

१०

वडा नं २

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

अतिराम चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

४८५

मुम प्रसाद सुवेदी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

४१५

विष्णु प्रसाद आचार्य

राष्ट्रिय जनमोर्चा

वडा नं ३

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

लोकमणि बन्जाडे

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

१०७६

तुलसीराम अधिकारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

६९७

तुल्सीराम चौधरी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

८२

रामा चौधरी

स्वतन्त्र

६८

हिमाल कुमार अधिकारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

४६

बुद्ध बहादुर जि.सी.

राष्ट्रिय जनमोर्चा

३६

वडा नं ४

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

चेतराज चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

७५८

रमेश कुमार सुनार

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

५०८

कर्ण बहादुर कुमाल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

१०१

संजय कुमार चौधरी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

९९

बम बहादुर बिश्‍वकर्मा

स्वतन्त्र

३०

टंक बहादुर कुमाल

स्वतन्त्र

२१

वडा नं ५

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

कुमार घिमिरे

नेपाली काँग्रेस

९६८

बिम बहादुर के.सी.

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

७१४

हरी बहादुर थापा

राष्ट्रिय जनमोर्चा

८९

कमल कुमार न्यौपाने

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

८८

शशिराम नेपाली

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

२१

वडा नं ६

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

गोविन्द विक्रम शाह

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

७७५

गमु बस्नेत

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

३१५

भु-माण्डप के.सी.

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

७८

गोपाल भट्टराइ

राष्ट्रिय जनमोर्चा

४२

टिकाविक्रम शाह

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

२२

राम नारायण चौधरी

नेपाली जनता दल

-

वडा नं ७

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

बल बहादुर पुन मगर

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

९६२

ओम राज गिरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

५२४

वडा नं ८

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

जनक बहादुर वुढा मगर

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

५५४

गोपाल चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

५४४

राम बहादुर चौधरी

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

४८९

लिलानाथ चौधरी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

वडा नं ९

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

खिम बहादुर के.सी.

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

६९०

प्रेम बहादुर वली

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

११५

सुरेश शाह

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

२२

संजीव पछाई

स्वतन्त्र