×

X

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

४५२४

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

२७९४

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१०८

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

२५

राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी

-

स्वतन्त्र

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

४०२८

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

३०८३

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

२८

वडा नं १

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

दुर्गा बहादुर घर्ती मगर

नेपाली काँग्रेस

५१७

थम्मन बहादुर कनौ मगर

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

२८४

हिरा बहादुर वली

स्वतन्त्र

२७४

वडा नं २

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

ठाकुर प्रसाद के.सी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

६४१

टोपेन्द्रा कुमारी खडका

नेपाली काँग्रेस

४७६

पुर्ण बहादुर ओली

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

३१४

खम्बु जैसी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

१४

वडा नं ३

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

दीप बहादुर चन्द

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१०३९

प्रताप दहाल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

१४०

मनोज कुमार परियार

स्वतन्त्र

१००

फर्साराम ढकाल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१२

वडा नं ४

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

चेत बहादुर डाँगी

नेपाली काँग्रेस

९२४

कर्णदिप देवकोटा

स्वतन्त्र

११०

रुद्र प्रसाद देवकोटा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

९९

तिलकराम खत्री

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

११

वडा नं ५

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

शिवराज चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

५०२

विवेक कवर

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

३९६

रञ्जीत भण्डारी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

मित्रलाल परियार

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

वडा नं ६

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

एकराज ओली

नेपाली काँग्रेस

७०४

पतीलाल चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

२४२

प्रेम बहादुर डाँगी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

वडा नं ७

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

ओम बहादुर भण्डारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

६०४

हेमन्त कुमार शर्मा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

४७३

डिल्ली वहादुर पाण्डे

स्वतन्त्र

२५३

राम बहादुर मल्ल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

३०