×
trinity election

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

११६७५

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

७५९८

जनमत पार्टी (जपा)

४७८

स्वतन्त्र

३४८

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल

३४५

स्वतन्त्र

३१०

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

३०६

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी)

९४

नेपाल मजदुर किसान पार्टी

७६

नेश्नलिष्ट पिपल्स पार्टी

-
६१

स्वतन्त्र

५४

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी माओवादी समाजवादी

-
५२

स्वतन्त्र

३९

नेपाली जनता दल

-
२३

स्वतन्त्र

जनता प्रगतिशिल पार्टी, नेपाल

-

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१०९१५

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१०१३५

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

६२२

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल

५८४

जनमत पार्टी (जपा)

३४४

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी माओवादी समाजवादी

-
६३

नेश्नलिष्ट पिपल्स पार्टी

-
५५

जनता प्रगतिशिल पार्टी, नेपाल

-

वडा नं १

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

तारा मान कुवँर

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

७२७

विनोद रिजाल

नेपाली काँग्रेस

५८१

निरक पोखरेल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

३०२

मोनु कुमार गुप्ता

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

२७८

कृष्ण वहादुर चन्द

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

२४

वडा नं २

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

प्रदीप श्रेष्ठ

नेपाली काँग्रेस

५३६

राम नरेश तेली

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

३३५

वाहिद हुसेन हल्वाई

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

२९४

कालि मियाँ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

२१९

आशा विष्ट

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल

१९८

वडा नं ३

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

मोहम्मद नफीस अन्सारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

६११

अमन गुप्ता

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

३२९

पंकज कुमार गुप्ता

नेपाली काँग्रेस

१९१

मो. हारुन अनसारी

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

१३८

लियाकत अन्सारी

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

७९

वारीस अली

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल

१८

मोहम्मद सहिद मनिहार सिद्दिकी

नेपाल मजदुर किसान पार्टी

१०

वडा नं ४

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

प्रदीप शाह तेली

नेपाली काँग्रेस

८६४

टेक बहादुर के.सी.

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

७७९

ईन्दिरा कुमारी शाही

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

३८९

अकबर अली खाँ

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

१३४

तारा कुमारी थापा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल

१२

वडा नं ५

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

मेराज अहमद हलवाई

नेपाली काँग्रेस

२८८

मन्जु वादी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

२७०

मोहम्मद वतिक खाँ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

२४५

मुस्ताक अन्सारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

२३७

रमजान अलि अन्सारी

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

८४

कैफुल वरा जोलाह

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल

७१

मोहम्मद सब्वीर जोलाह

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

३७

अब्दुल अजिज हलवाई

स्वतन्त्र

१८

श्रीमती रेखा सिंह

नेश्नलिष्ट पिपल्स पार्टी

-
११

मोहम्मद मेराज दर्जी

जनमत पार्टी (जपा)

वडा नं ६

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

रविन्द्र थापा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

६७१

रितेश कुमार शर्मा

नेपाली काँग्रेस

३९७

भरत बहादुर वर्मा कुर्मी

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

३२७

मदन राज शर्मा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल

८०

झुप लाल रावत

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

७०

शिव भारथी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

३६

वृजेश कुमार त्रिपाठि

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

१२

वडा नं ७

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

रमेश कुमार नाग

नेपाली काँग्रेस

३०१

कलीम राइ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

२७९

फिरोज खाँ

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

२०५

हर्क बहादुर गुरुङ

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

२०४

अनिश साई

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल

४३

सेर पठान

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

३३

वडा नं ८

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

निजामउद्दीन सिद्दीकी

नेपाली काँग्रेस

५१५

सफिक अहमद सिद्दीकी

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

३८१

रिजवान कसगर शेक

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

२५५

सुरेन्द्र गुप्ता (बैश्य)

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल

१६६

स्वामी दयाल गुप्ता

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

११३

वडा नं ९

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

अकबर शेष

नेपाली काँग्रेस

३९६

फरिजंग खाँ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

३४६

बिक्रम खरेल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

२१३

सकिल अहमद ढपाली

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

१६६

बिष्णु भगवान कुर्मी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

१५१

उदित प्रसाद कहार

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी माओवादी समाजवादी

-
५३

माइली लामा

नेश्नलिष्ट पिपल्स पार्टी

-
१९

कौशल कुमार कुर्मी

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

वडा नं १०

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

नर बहादुर विष्‍ट

नेपाली काँग्रेस

५९९

संजय साहु

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

३३१

धन बहादुर पुन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

९३

खुमानन्द काफ्ले

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

२९

वडा नं ११

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

उज्वल सिंह राठौर

नेपाली काँग्रेस

६०५

सलाउद्दीन जसगढ

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

३५१

मतलुब कवडिया

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

३२४

मो इबरार खाँ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

१३२

सन्तोष कुमार लखेर

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१०८

मो इस्लाम जसगढ

स्वतन्त्र

४३

सरिफ अहमद सिद्धिकी

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

४०

मु. इश्‍लाम अहमद जसगढ

जनमत पार्टी (जपा)

१९

वडा नं १२

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

वुद्धि सागर सुवेदी

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

४६५

ध्रुव राज वर्मा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

४३२

तिरथराम चिडिमार

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

३४९

हेमराज गौतम

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

३४१

वडा नं १३

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

सन्दीप जंग शाह

नेपाली काँग्रेस

७६७

मुग बहादुर शाह

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

५६३

बिपीन कुमार श्रीवास्तब

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

२५६

राजेन्द्र कुमार मिश्र

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१६३

वडा नं १४

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

कृष्ण माधव कुर्मी

नेपाली काँग्रेस

६८२

ओकांर नाथ मिश्रा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

२७२

हरदेव बक्स चौधरी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१३०

मुस्ताक अलि कवडिया

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

१०४

गुलाम रसुल साई

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

४७

राम प्रसाद चमार

राष्ट्रिय जनमोर्चा

३३

कलामुद्दीन शेष

जनमत पार्टी (जपा)

१४

वडा नं १५

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

बल्लन कवडिया

नेपाली काँग्रेस

४७३

बिबेक चन्द्र मिश्र

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

४५०

धर्मेन्द्र कुमार बर्मा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

३०१

साकिर अलि कबडिया

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

३०

रियाज अली कवडिया

जनमत पार्टी (जपा)

१०

वडा नं १६

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

सलीम जोलाह

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

१०८६

हनिफ जोलाहा

नेपाली काँग्रेस

१०१७

एकरार अली कवाडिया

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

५८

रोशन अली जोलाह

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

३६

गुलाम वारीस जोलाह

जनमत पार्टी (जपा)

१७

मो. साहिद सिद्धिकी

नेश्नलिष्ट पिपल्स पार्टी

-
११

एजाज अहमद अन्सारी

स्वतन्त्र

नजीर अहमदे जोलाह

स्वतन्त्र

वडा नं १७

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

कंधई बढही

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

८२८

मोहन लाल दिवेदी

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

१००

धरमराज राज यादव (अहिर)

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

६४

वडा नं १८

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

मंगल प्रसाद बर्मा

नेपाली काँग्रेस

१५१८

राजन बहादुर राना मगर

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

१६२

परमेश्वर डि.सी.

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

१०१

भेष राज चौलागाइ

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

९५

अली हुसेन बेहना

जनमत पार्टी (जपा)

राम धिरज राँढ

नेश्नलिष्ट पिपल्स पार्टी

-

तिलक राम कुर्मी

स्वतन्त्र

वडा नं १९

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

परस राम कुर्मी

नेपाली काँग्रेस

धन राज कुर्मी (चौधरी)

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

शम्भु नाथ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

फकरुल्ला पठान

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

बद्रि बहादुर यादव

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

धन राज कांदु

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

गुरु प्रसाद मिश्र

स्वतन्त्र

वडा नं २०

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

रविन्द्र लामिछाने

नेपाली काँग्रेस

कृष्ण कार्की

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

धर्मराज छत्याल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

कौशल कुमार धोबी

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

नन्द कुमार बर्मा कुर्मी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

नमराज सापकोटा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

चक्र बहादुर बुढा

स्वतन्त्र

हिरालाल अहिर

जनमत पार्टी (जपा)

वडा नं २१

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

राज कुमार साहु तेली

नेपाली काँग्रेस

मोहम्मद फारुक खां

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

रंजीत खाँ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

गवगेश सिंह पटेल

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

एकराम खाँ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

राम फेरन कोरी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

लाल बहादुर पुन

नेपाल मजदुर किसान पार्टी

राम बाबु गडेरिया

जनमत पार्टी (जपा)

भिम सिंह पटेल

स्वतन्त्र

वडा नं २२

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

विद्या राम कुर्मी

नेपाली काँग्रेस

६०४

चेत बहादुर घर्ति मगर

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

३४३

साविर अलि दर्जि

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१६९

नजिर खाँमिया

जनमत पार्टी (जपा)

६३

वृजेश यादव

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल

३७

हनिफ साई

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

२०

वडा नं २३

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

मोहम्मद हुसेन शेष

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

१९१

अजीज बेहना

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१२५

मजिबुल हसन शेष

जनमत पार्टी (जपा)

११३

शोभा राम खटिक

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

७८

अक्तर खाँ

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

२२