×
trinity election

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

नेपाली काँग्रेस

१४८१७

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

९११५

नागरिक उन्मुक्ति पार्टी

८०५

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

२१८

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

२६

स्वतन्त्र

१७

सचेत नेपाली पार्टी

-
१०

स्वतन्त्र

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

१२६७०

स्वतन्त्र

६६०९

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

३३०१

नागरिक उन्मुक्ति पार्टी

११४४

विवेकशील साझा पार्टी

४६१

वडा नं १

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

यदु सुनार

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

५९६

ज्ञानेन्द्र मल्ल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

५९३

रोशन शाही

स्वतन्त्र

३७४

लाल बहादुर सुनार

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

३३८

बिष्णु राज जोशी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

८८

हिरेन्‍द्र बहादुर शाह

स्वतन्त्र

४२

मेलाराम डगौरा थारु

सामाजिक एकता पार्टी

-
२९

सिमा देवी सेवा

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

१६

लक्ष्मण वि.क

स्वतन्त्र

१५

वडा नं २

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

बिष्णु देवी सन्यासी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१००६

नन्द लाल साउद क्षेत्री

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

५७६

सुरेन्द्र खत्री

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

२५९

डम्बर सुनार

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

२१३

ईश्‍वर प्रशाद जोशी

स्वतन्त्र

१८८

कृष्ण बहादुर भण्डारी

स्वतन्त्र

७४

वडा नं ३

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

दान बहादुर बिष्ट

स्वतन्त्र

८३१

पार्वती देवी सिंह

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

७०४

सुन्दर सिंह धामी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

४६०

ओम विक्रम चन्द

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

३८५

लोक राज भट्ट

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१६८

रितिक आचार्य

नेपाल परिवार दल

-
७२

वडा नं ४

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

सिद्ध राज पनेरु

स्वतन्त्र

८८५

तिर्थ राज जोशी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

३४६

आशिष बम

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

८८

तारा सिं कलेल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

६४

वडा नं ५

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

धिम लाल जोशी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

७९२

पदम राज भट्ट

स्वतन्त्र

४५३

टेक राज ओझा

स्वतन्त्र

४२८

रुप लाल चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

१७५

चन्द्रेश्वर चौधरी

नागरिक उन्मुक्ति पार्टी

१६७

वडा नं ६

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

ईश्वरी जंग बम

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

७०७

डण्डीराज सुवेदी

नेपाली काँग्रेस

६०३

हरिराम चौधरी

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

१०४

इन्द्र बहादुर शाही

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१४

वडा नं ७

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

सिता राम राना

नेपाली काँग्रेस

११६२

देव बहादुर सेटी

स्वतन्त्र

६१४

इन्द्र कुमार चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

३४६

राम कृष्‍ण राना

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

४९

जितेन्द्र चौधरी

नागरिक उन्मुक्ति पार्टी

३९

वडा नं ८

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

देव राज जोशी

नेपाली काँग्रेस

१०४४

विश्‍वजित चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

१५३

धन बहादुर बिष्ट

स्वतन्त्र

९४

जय कृष्ण सिंह

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

२७

देव सिंह कार्की

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

वडा नं ९

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

नविन सिं कोली

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

६१०

दल बहादुर विश्वकर्मा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

१५९

रमेश बहादुर विष्ट

स्वतन्त्र

९४

गणेश सिं ठगुल्ला

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

७०

वडा नं १०

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

राजेन्दर राना

नेपाली काँग्रेस

८८७

रामदिन राना

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१२०

चमरु रानाथारु

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

वडा नं ११

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

गंगा राम राना

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

९०१

श्याम बहादुर विष्ट

नेपाली काँग्रेस

३६५

कृष्ण बहादुर थापाक्षेत्री

स्वतन्त्र

५४

चन्द्र प्रकाश ओझा

स्वतन्त्र

२९

टेक राज भट्ट

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

२७

वडा नं १२

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

डवल बहादुर थापा

नेपाली काँग्रेस

१४५९

खडक राज भट्ट

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

५२६

गोपाल सिं अयर

स्वतन्त्र

४७

भान सिंह थापा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

४२

वडा नं १३

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

जगदीश राना

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१२८७

टेक सिह धामी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

१४२

सुरेश कुमार रिजाल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

७४

विशाल चौधरी

नेपाल परिवार दल

-
४९

पवित्रा बोहरा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

२४

वडा नं १४

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

कृष्ण प्रसाद पाण्डे

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

८४७

राम बजारी थारु

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

७३३

याम लामिछाने मगर

स्वतन्त्र

१८१

झलक प्रसाद भुषाल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

६९

वडा नं १५

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

फूलराम चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

७५३

सीता राम राना थारु

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल

५३७

गोरे कुन्जेडा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

९३

कमल बहादुर ढाँट

स्वतन्त्र

९१

वडा नं १६

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

खेम बहादुर चन्द

नेपाली काँग्रेस

७८७

भागी राम चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

६८१

डिल बहादुर बोहरा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

७०

निर्मल कुमार ओझा

स्वतन्त्र

५१

भिखु राम चौधरी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

३३

राम सेवक चौधरी

विवेकशील साझा पार्टी

१०

सीता राम चौधरी

नागरिक उन्मुक्ति पार्टी

वडा नं १७

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

राम बहादुर चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

७४३

रामदिन चौधरी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

२४३

दिपेन्‍द्र घर्तीमगर

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

२२७

वडा नं १८

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

मुरारी अधिकारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

७९४

कुम्भ गिरी

नेपाली काँग्रेस

५९०

मदन बहादुर खड्‍का

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

२९

वडा नं १९

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

तिलु राम चौधरी थारु

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

८८२

नेत्र प्रसाद मैनाली

स्वतन्त्र

५४३

हरि चन्‍द्र चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

३३३

गगने कुञ्जेडा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

१३५

राम चरण चौधरी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

९२

विरेन्द्र बहादुर सिंह

स्वतन्त्र

४७

धन कुमार चौधरी

स्वतन्त्र

२४