×
trinity election

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

नेपाली काँग्रेस

२०७७३

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१७५५२

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१९८८

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

४१७

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी माओवादी समाजवादी

-

स्वतन्त्र

संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

मौलिक जरोकिलो पार्टी

-

नागरिक उन्मुक्ति पार्टी

खम्बुवान राष्ट्रिय मोर्चा नेपाल

-

स्वतन्त्र

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१४४४६

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

९०६७

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१९४८

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

मौलिक जरोकिलो पार्टी

-

स्वतन्त्र

संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च

वडा नं १

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

रतन कार्की

नेपाली काँग्रेस

विजय कुमार राई

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

मोहन लाल चौधरी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

वडा नं २

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

राजु बस्नेत

नेपाली काँग्रेस

माधव कोइराला

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

गुण राज सुवेदी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

हर्क जुङ लिम्बु वनेम

संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च

मिनाकला राई

खम्बुवान राष्ट्रिय मोर्चा नेपाल

-

वडा नं ३

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

लाल बहादुर थापा

स्वतन्त्र

-

बालकृष्ण विष्ट

नेपाली काँग्रेस

उमेश सुबेदी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

युगप्रिय निरौला

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

तुलामोनी लिम्बु

स्वतन्त्र

वडा नं ४

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

विक्रम वावु थापा

नेपाली काँग्रेस

भक्त लामा तामाङ्ग

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

बुद्ध सिंह लिम्बु

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

शुभाष जंग लिम्बु

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

वडा नं ५

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

जीवन कुमार न्यौपाने

नेपाली काँग्रेस

भिस्म कुमार घिमिरे

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

अम्बर बहादुर श्रेष्‍ठ

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

पदम लाल लिम्वु

संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च

सुरेश सुवेदी

स्वतन्त्र

वडा नं ६

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

दिवश पोख्रेल

नेपाली काँग्रेस

उमेश प्रसाद पौडेल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

अनिल सुब्बा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

वडा नं ७

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

हेमा चौधरी

नेपाली काँग्रेस

देव नारायण चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

बाबा बिष्‍ट

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

भिनेश्‍वर खवास

स्वतन्त्र

वडा नं ८

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

रोहित कुमार चौधरी

नेपाली काँग्रेस

अरुन चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

लक्ष्मी बहादुर कटुवाल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

सुरेन्द्र कुमार देवान

संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च

वडा नं ९

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

गोविन्द घिमीरे

नेपाली काँग्रेस

जितेन्द्र थापा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

घनश्याम गुरुङ्ग

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

वडा नं १०

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

खेमराज कोइराला

नेपाली काँग्रेस

अबधेश चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

झमक प्रसाद पराजुली

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

देव बहादुर खत्री

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

खडानन्द दहाल

स्वतन्त्र

खगेन्द्र हाङ्ग लिम्बू

संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च

वडा नं ११

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

खडग नारायण चौधरी

नेपाली काँग्रेस

केशव प्रसाद कोइराला

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

सत्य नारायण चौधरी

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

जय नारायण विश्‍वास

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

फडिन्‍द्र भट्टराई

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

वडा नं १२

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

हेमानन्द दाहाल

नेपाली काँग्रेस

भुवन राज पोखरेल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

हरी नारायण चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

भोज बहादुर कार्की

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

वडा नं १३

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

चन्देश्वर सरदार

नेपाली काँग्रेस

शिव नारायण चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

जुगत नारायण चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

जीत बहादुर कटवाल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

पृथ्वीलाल चौधरी

नेपाल लोकतान्त्रिक पार्टी

सुनरलाल चौधरी

स्वतन्त्र

वडा नं १४

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

दुखीलाल चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

प्रेम चन्द्र रौतार

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

रमजान मिया

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

रमेश प्रसाद चौधरी

स्वतन्त्र

वडा नं १५

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

श्रवण कुमार चौधरी

नेपाली काँग्रेस

जय नारायण चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

प्रमोद कुमार चौधरी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

गोरखनाथ चौधरी

स्वतन्त्र

वडा नं १६

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

दिप नारायण चौधरी

नेपाली काँग्रेस

तेज नारायण चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

बालकृष्ण रेग्मी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

महेश कुमार चौधरी

स्वतन्त्र

वडा नं १७

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

भगवान लाल साहु सुडी

नेपाली काँग्रेस

प्रभात कुमार आचार्य

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

महेश कुमार श्रेष्ठ

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

हिरा लाल गिरी

स्वतन्त्र

वडा नं १८

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

राम कुमार चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

राजदेव चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

उपेन्द्र कुमार चौधरी

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

राजु बस्नेत

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

वडा नं १९

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

दु्र्गा प्रसाद पौडेल

नेपाली काँग्रेस

श्रीनारायण चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

जनक बहादुर पुरी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

वडा नं २०

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

मणिराम श्रेष्‍ठ

नेपाली काँग्रेस

राज कुमार राई

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

नवराज मैनाली

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

दीप वहादुर पुरी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

दिल कुमार राई

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

बलराम गुरुङ्ग

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

विमेश गिरी

स्वतन्त्र