×
trinity election

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

नेपाली काँग्रेस

१६०५९

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१२८२५

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१४८८

संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च

५१९

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

२१८

स्वतन्त्र

१२६

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

६८

मौलिक जरोकिलो पार्टी

-
४५

स्वतन्त्र

४२

राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी

-
४१

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

२२

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल

१९

खम्बुवान राष्ट्रिय मोर्चा नेपाल

-
१८

स्वतन्त्र

१०

आमूल परिवर्तन मसिहा पार्टी नेपाल

-

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१७६०६

स्वतन्त्र

४१२९

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

२२३७

संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च

६०८

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

२८६

मौलिक जरोकिलो पार्टी

-
८१

राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी

-
६९

किरात खम्बुवान साझा पार्टी

-
५७

स्वतन्त्र

१५

वडा नं १

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

रोसन अधिकारी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

७०३

सुमन कुमार श्रेष्ठ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१७७

विहान सिंह श्रेष्‍ठ

स्वतन्त्र

४७

वडा नं २

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

सुधिर सिंह लिम्बु

नेपाली काँग्रेस

६२७

वडा नं ३

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

सुयोग पाख्रिन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

६२५

सिता मैनाली

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

५१

दिल कुमारी राई लिम्बू

संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च

वडा नं ४

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

चन्द्र बहादुर राई

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

६१२

मान बहादुर राई

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

१५१

श्याम बहादुर राना मगर

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१३

वडा नं ५

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

सन्तोष लिम्वु

नेपाली काँग्रेस

१४५४

धन कुमार राई

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

१०३९

राजेन्द्र लिम्वु

संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च

३०

चन्द्र कुमार राई

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

१९

मणी कुमार नेपाली

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१९

यम कुमार मगर

स्वतन्त्र

आसमान लिम्बु

स्वतन्त्र

वडा नं ६

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

हरि बहादुर राई

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१३२८

कृष्ण कुमार राई

नेपाली काँग्रेस

२६७

शान्तीराम चौलागाई

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

४४

सुक बहादुर आङदेम्बे

संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च

१४

नगेन्द्र बहादुर लिम्बु

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

वडा नं ७

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

सुवर्ण मोहन पलिखे

नेपाली काँग्रेस

५७२

परशु राम राई

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

२५

अशोक शर्मा

स्वतन्त्र

२५

विशाल सत्याल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१३

रमेश कुमार शर्मा (दहाल)

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल

वडा नं ८

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

उत्तम राई

नेपाली काँग्रेस

९०८

नविन पराजुली

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

३४०

कृपा राई

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

३३३

नन्द राज राई

स्वतन्त्र

२१३

भगीराज लिम्बु

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

१६०

निर्मल कुमार राई

संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च

१६०

सृजना खवास

स्वतन्त्र

१४१

वडा नं ९

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

शिव कुमार राई

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

५४६

पदम प्रसाद भट्टराई

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

५३

एसा सुनुवार

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

१९

वडा नं १०

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

रुपा राई

नेपाली काँग्रेस

५६७

हस्त कला सुव्वा

संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च

२५

निम्लमु शेर्पा

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

२४

जस वीर नाल्वो

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

वडा नं ११

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

किरण राई

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१३८६

जित राज राई

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

८६६

अरुण कटुवाल क्षेत्री

स्वतन्त्र

४५१

बबी राई

स्वतन्त्र

२६१

संज हाङ लिम्वु

संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च

१८५

मदन कुमार तामाङ्ग

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

१४२

उमेश कार्की

स्वतन्त्र

३४

शुरेस कुमार राई

किरात खम्बुवान साझा पार्टी

-
२३

कल्पना याखा

राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी

-
१९

वडा नं १२

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

विष्णु तामाङ्ग

नेपाली काँग्रेस

६५१

अशोक कुमार बज्राचार्य

स्वतन्त्र

७३

लेखमान सुब्बा

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

२८

विनोद राई

संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च

वडा नं १३

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

पेम्बा तामाङ्ग

नेपाली काँग्रेस

११९५

सुधिर महर्जन

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

४१५

बल बहादुर राई

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

८०

काजीमान लिम्बु

संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च

६३

वडा नं १४

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

उत्तम आले

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

६५४

श्‍याम कुमार श्रेष्‍ठ

नेपाली काँग्रेस

२९८

निर्मल नेपाल

स्वतन्त्र

१२

तेज हाङ लिम्बु

संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च

वडा नं १५

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

सुवास खवास

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

११८२

मिनेन्द्र कार्की ढोली

स्वतन्त्र

५३८

हरी कुमार राई

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

४५१

नमुना योन्जन

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१४६

गोविन्द प्रसाद लिम्बु

संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च

९६

श्‍याम उपाध्‍याय

स्वतन्त्र

वडा नं १६

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

नेत्र बहादुर कार्की

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१७१८

श्याम सुन्दर श्रेष्ठ

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१५५

राजेन्द्र लिम्बु

संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च

७४

हर्क लक्ष्मी राई

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

७०

कुल बहादुर मगर

स्वतन्त्र

वडा नं १७

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

नर सिह राई

नेपाली काँग्रेस

१४३६

कल्पना शेर्पा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१३०२

रसीक लिम्वु थेवे

स्वतन्त्र

१४७

चक्र बहादुर खड्का

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

७२

गम बहादुर राई

किरात खम्बुवान साझा पार्टी

-
५३

हेमराज जिमी

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

२५

प्रेम कुमार मादेन

संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च

फुल माया शेर्पा

स्वतन्त्र

वडा नं १८

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

ऋषिराज वान्तवा राई

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

३०६

सुदर्शन लिम्बु

स्वतन्त्र

७७

संजीत राई

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

२३

वडा नं १९

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

राजकुमार लिम्बु

नेपाली काँग्रेस

८५४

सुमन चेमजोङ्ग

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

१९६

लिलाहाङ्ग लिम्वु

संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च

४७

नरु राई

स्वतन्त्र

आईत राज लिम्बु

स्वतन्त्र

वडा नं २०

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

विजय तामाङ्ग

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

५९६

महासेर राई

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

५८०

प्रेम कुमार राई

स्वतन्त्र

५६

जीवन राई

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

५३

फुल माया तामाङ्ग

संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च