×
trinity election

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

९५३२

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

५३६०

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

५१९४

स्वतन्त्र

४२९०

स्वतन्त्र

२०७२

जनमत पार्टी (जपा)

१४३७

तराइ-मधेश लोकतान्त्रिक पार्टी

-
११४१

स्वतन्त्र

४४७

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

४०२

स्वतन्त्र

२७३

नेपाली जनता दल

-
२३७

स्वतन्त्र

११६

स्वतन्त्र

१००

नेपाल जनता पार्टी

-
८८

स्वतन्त्र

८४

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी)

७९

नेपालका लागि नेपाली पार्टी

-
७६

स्वतन्त्र

६२

नेपाल लोकतान्त्रिक पार्टी

५५

स्वतन्त्र

४८

स्वतन्त्र

३४

स्वतन्त्र

२६

स्वतन्त्र

२६

स्वतन्त्र

२३

नेपाल मजदुर किसान पार्टी

१५

स्वतन्त्र

१५

स्वतन्त्र

१४

स्वतन्त्र

११

स्वतन्त्र

११

स्वतन्त्र

१०

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१०८८५

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

५८१७

स्वतन्त्र

३७७२

जनमत पार्टी (जपा)

१७२५

तराइ-मधेश लोकतान्त्रिक पार्टी

-
१११८

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

७८५

स्वतन्त्र

५०३

स्वतन्त्र

४१९

स्वतन्त्र

३०५

स्वतन्त्र

२९५

स्वतन्त्र

२२०

स्वतन्त्र

१३१

स्वतन्त्र

१०४

स्वतन्त्र

९८

नेपाल जनता पार्टी

-
९५

नेपालका लागि नेपाली पार्टी

-
९०

नेपाल लोकतान्त्रिक पार्टी

४७

स्वतन्त्र

२३

नेपाल परिवार दल

-
२३

स्वतन्त्र

१७

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

वडा नं १

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

लभ कुमार अधिकारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

५४१

गौतम कुमार साह

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

२५४

शत्रुधन साह

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

२०३

कमलेश कुमार मंडल

स्वतन्त्र

१२४

सुशिता कुमारी

जनमत पार्टी (जपा)

७८

ज्ञानेन्द्र कुमार कर्ण

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

१७

गंगा मण्डल

स्वतन्त्र

शम्भु प्रसाद मेहता

स्वतन्त्र

सुजित कुमार आले

स्वतन्त्र

वडा नं २

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

अशोक कुमार गुप्ता

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

२९५

रामचन्द्र पजियार

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

६२

गोविन्द राज साह

जनमत पार्टी (जपा)

३६

दिनेश कुमार साह

स्वतन्त्र

३०

मुकेश ठाकुर

स्वतन्त्र

२४

राज कुमार ठाकुर

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

१३

शत्रुधन साह

स्वतन्त्र

रवि शंकर साह

स्वतन्त्र

अर्जुन साह तेली

स्वतन्त्र

कमल कुमार साह

स्वतन्त्र

रोशन कुमार साह

स्वतन्त्र

राज कुमार साह तेली

स्वतन्त्र

वडा नं ३

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

सुनिल दास कथबनिया

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

२५५

प्रमोद कुमार साह

नेपाली काँग्रेस

६०

दीपेन्द्र कुमार झा

स्वतन्त्र

५७

अनिरुद्ध साह

स्वतन्त्र

५०

राधारमण साह

स्वतन्त्र

४२

सत्रुधन भगत

स्वतन्त्र

४१

हरी नन्नदन झा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

३८

दिपेन्द्र ठाकुर

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

३३

सुनिता देवी मेस्तरनी

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

२६

दिलिप कुमार दास

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

२०

रतिश चन्द्र झा

स्वतन्त्र

१४

जय विर राय कुर्मी

स्वतन्त्र

१२

वडा नं ४

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

सुर्दशन सिंह

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

८२७

राकेश कुमार सिंह

स्वतन्त्र

३४१

विन्देश्वर सिंह राजपुर

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१७८

कैलाश भगत

जनमत पार्टी (जपा)

१५३

विक्रम मुखीया

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१४१

विन्दु देवी

तराइ-मधेश लोकतान्त्रिक पार्टी

-
१२५

राजेन्द्र प्रसाद यादव

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

१२१

शैलेश कुमार चौद्यरि

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

८१

भरत ठाकुर

स्वतन्त्र

४९

रेणु देवी साह

नेपाली जनता दल

-
२७

बलिराम मंडल

स्वतन्त्र

२५

राजन कुमार कर्ण

स्वतन्त्र

१०

मनोज कुमार साह

स्वतन्त्र

वडा नं ५

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

ललित कुमार साह

नेपाली काँग्रेस

२८३

हफिज अन्सारी

तराइ-मधेश लोकतान्त्रिक पार्टी

-
१४४

राज कुमार साह

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

९९

मो. मुस्ताक दर्जी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

९०

मोहन प्रसाद साह

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

५९

लाल बाबु साह

स्वतन्त्र

५०

मोहम्मद वसिम अकरम

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

४७

गणेश प्रसाद साह

जनमत पार्टी (जपा)

पुनम देवी साह

नेपाल परिवार दल

-

वडा नं ६

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

ध्रुव कुमार साह

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

२८२

बच्चा कवाडी

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

२४५

अलाउदीन राइन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१८३

जगरनाथ साह

जनमत पार्टी (जपा)

१५३

उमेश कुमार शाह

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

१३१

मोहम्मद अनवर राइन

तराइ-मधेश लोकतान्त्रिक पार्टी

-
९१

सगिर कवारी

स्वतन्त्र

सरस्वती देवी राय

स्वतन्त्र

मो. अकवर साफी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल

वडा नं ७

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

मोहमद नाजिर हुसेन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

२९५

रामबाबु शाह

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

२४१

प्रविण कुमार महतो

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

१००

रामचन्द्र प्रसाद साह

तराइ-मधेश लोकतान्त्रिक पार्टी

-
४७

सुनिल कुमार पाण्डे

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

३९

अजय कुमार साह

जनमत पार्टी (जपा)

३९

नविन कुमार झा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१५

कौशलिन्द्र लाल कर्ण

स्वतन्त्र

१०

वलदेव साह

स्वतन्त्र

विनय कुमार ठाकुर (हजाम)

स्वतन्त्र

विरेन्द्र कुमार पाण्डेय

नेपाल जनता पार्टी

-

जयकालिया देवी यादव

नेपाल मजदुर किसान पार्टी

वडा नं ८

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

सुरेन्‍द्र शर्मा

नेपाली काँग्रेस

३६२

राम देव यादव

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

२१२

शम्भु नाथ झा

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

१८४

रंजित कुमार राय

जनमत पार्टी (जपा)

१६०

रमेश कुमार ठाकुर

तराइ-मधेश लोकतान्त्रिक पार्टी

-
१४७

मोहन उपाध्याय

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

९३

दिपेश कुमार कर्ण

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

१९

बरुण कुमार झा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१०

जानकी रमण झा

स्वतन्त्र

ध्रुव कुमार मिश्र

स्वतन्त्र

वडा नं ९

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

बलिराम साह

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

३१७

नारायण प्रसाद साह

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१८२

अनिल कुमार झा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

१६७

पवन कुमार साह कानु

स्वतन्त्र

१०८

संजय कुमार यादव

स्वतन्त्र

८७

पुष्‍पराज कुंवर

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

३०

विजय कुमार सिंह

स्वतन्त्र

१८

रामु साह

जनमत पार्टी (जपा)

१६

राम सोगारथ राम

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

१२

राज करण साह

स्वतन्त्र

वडा नं १०

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

प्रशान्त अरविन्द

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

२८०

अमर साह

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

२४१

शुशील कुमार कर्ण

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

२१३

गणेश ठाकुर

नेपाली काँग्रेस

१७८

मोतिलाल साह कानु

स्वतन्त्र

५४

बेचु यादव

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

२६

राकेश प्रसाद साह

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१९

बिन्देश्वर साह कानु

स्वतन्त्र

११

महेन्द्र प्रसद साह

नेपाल परिवार दल

-

रोशन कुमार यादव

स्वतन्त्र

वडा नं ११

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

राम चन्द्र साह

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

२५९

बिनोद कुमार मंडल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

२२३

शत्रुधन यादव

स्वतन्त्र

१६८

शत्रुधन प्रसाद साह

स्वतन्त्र

१६६

रेखा देवी साह

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

१२३

राम सिकिल मण्डल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

९५

सन्तोष कुमार साह

स्वतन्त्र

७४

महेश साह

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

४६

श्याम किशोर साह

स्वतन्त्र

मनोज मंडल

स्वतन्त्र

प्रकाश कुमार साह

स्वतन्त्र

सुनिल कुमार साह

स्वतन्त्र

वडा नं १२

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

सुनिल कुमार श्रेष्ठ

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

५२०

गंगा प्रसाद यादब

नेपाली काँग्रेस

४०९

सलामत साफी

जनमत पार्टी (जपा)

२८२

शुद्धोधन यादब

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

१२६

बिक्रम यादब

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

७०

पवन कुमार यादब

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

२०

मुकेन्द्र कुमार यादव

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१५

मो सिद्धिक साफी

स्वतन्त्र

वडा नं १३

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

राम सेवक साह तेली

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

७१०

कमला कवाडी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

३५२

शुव नारायण मण्डल

तराइ-मधेश लोकतान्त्रिक पार्टी

-
३३६

सगमलाल राउत

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

२२

सुरेन्द्र साह हलुवाइ

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१४

मुकेश प्रसाद साह

जनमत पार्टी (जपा)

अलाउदीन कवारी

स्वतन्त्र

वडा नं १४

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

ब्रहमदेव मिश्र

नेपाली काँग्रेस

४०१

उपेन्द्र कुमार साह

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

३०८

शम्भु कुमार यादव

स्वतन्त्र

२९९

उदय कुमार यादव

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१९४

राम कुमार चौधरी

स्वतन्त्र

१८०

राम सुखित यादव

राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल

-
१३३

दिपक कुमार राउत

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

९८

सन्जु राउत

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

९६

लक्ष्मण यादव

जनमत पार्टी (जपा)

८२

धिरज साह

स्वतन्त्र

४७

श‌कर राउत

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

१०

राखी कुमारी महतो

नेपाल सद्भावना पार्टी

-

सुरेन्द्र कुमार राय

नेपाल जनता पार्टी

-

वडा नं १५

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

रामचन्द्र साह तेली

नेपाली काँग्रेस

३६९

अशोक कुमार चौधरी

स्वतन्त्र

३३४

सुरेश कुमार मंडल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१७३

रामपृत दास

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

२१

दिलिप साह

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

१४

भोला दास तत्मा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

राम प्रसाद साह

स्वतन्त्र

राजेश कुमार साह

स्वतन्त्र

रामदयाल साह सुडी

स्वतन्त्र

महेश कुमार साह

स्वतन्त्र

वडा नं १६

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

राम अशिस पजियार

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

८५८

यातोष कुमार साह

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१८६

तुलसी पजियार

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

९३

मनदिप चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

११

रामजी पुर्वे सुडी

स्वतन्त्र

दशैंया मंडल

स्वतन्त्र

सफिक नदाफ

स्वतन्त्र

रोशन पजियार

स्वतन्त्र

हरि नायक सुडी

स्वतन्त्र

संजय कुमार पंडित

स्वतन्त्र

वडा नं १७

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

परमेश्वर यादव

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

९९०

द्यर्मेन्द्र कुमार यादव

नेपाली काँग्रेस

९५२

विनोद साह

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

३७४

बिशेश्वर यादव

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

३३६

सतनाम यादव

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१३८

गंगाराम यादव

जनमत पार्टी (जपा)

३४

राज कुमार पजियार

स्वतन्त्र

१४

शोभित ठाकुर

स्वतन्त्र

शत्रुधन यादव

स्वतन्त्र

राम नरेश साह

स्वतन्त्र

शम्भु प्रसाद साह

स्वतन्त्र

लक्ष्मेश्‍वर राउत

स्वतन्त्र

राजेन्द्र मुखिया वीन

स्वतन्त्र

धिरज प्रसाद साह

स्वतन्त्र

छठु मुखिया

स्वतन्त्र

नागेन्द्र प्रसाद साह

स्वतन्त्र

जयनाथ साह

स्वतन्त्र

वडा नं १८

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

रामशंकर पासमान

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

८०३

देवी प्रसाद साह तेली

नेपाली काँग्रेस

६४५

श्रीनारायण पासमान

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

२८

ग‌ंगा भंडारी माली

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

तपसी मुखिया विन

जनमत पार्टी (जपा)

ब्रहमदेव साह तेली

स्वतन्त्र

चन्देश्‍वर साह सुडी

स्वतन्त्र

मो. रफिक नदाफ

स्वतन्त्र

सुर्य देव मण्डल

स्वतन्त्र

वडा नं १९

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

जगदिस यादव

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

८५४

शिव शंकर यादव

नेपाली काँग्रेस

६९९

उमेश गोइत यादव

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

५६२

प्रगाश महरा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

२४७

मो. साविर राईन

जनमत पार्टी (जपा)

३२

नारायण ठाकुर वरही

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

१६

प्रकाश प्रसाद साह

स्वतन्त्र

मालती देवी यादव

स्वतन्त्र

संजिप कुमार यादव

स्वतन्त्र

अनिल कुमार यादव

स्वतन्त्र

नन्‍द किशोर यादब

स्वतन्त्र

रोशन कुमार यादव

स्वतन्त्र

रंजित कुमार दास

स्वतन्त्र

मो अख्वतर रेजा

स्वतन्त्र

अशोक कुमार साह

स्वतन्त्र

सुनिल कुमार मण्डल

स्वतन्त्र

जितेन्‍द्र यादव

स्वतन्त्र

उपेन्द्र महारा चमार

स्वतन्त्र

कामेश्‍वर दास

स्वतन्त्र

ज्ञानरुप महरा

स्वतन्त्र

वडा नं २०

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

सुरेन्द्र साह

नेपाली काँग्रेस

५६५

उर्मिला देवी महतो

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

५२३

युगल किशोर मंडल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

२९२

गणपति झा

स्वतन्त्र

२४७

जोगिन्द्र साह तेली

तराइ-मधेश लोकतान्त्रिक पार्टी

-
२२०

ज्योजी देवी

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

१५५

महेन्द्र साहु तेली

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

११४

भोगेन्‍द्र झा मैथिल बाहुन

स्वतन्त्र

४३

हमिद कवारी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

४१

श्रवण साह

नेपाल जनता पार्टी

-
२८

वडा नं २१

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

जय प्रकाश महासेठ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१२६८

दिलिप कुमार महासेठ

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

४०

राम जतन महतो नोनीया

जनमत पार्टी (जपा)

१६

भोगेन्‍द्र झा

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

राज वावु राय

स्वतन्त्र

सरिता कुमारी

नेपाल सद्भावना पार्टी

-

विजय कुमार राय

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

गौरी शंकर साह

स्वतन्त्र

शुशिल महतो

स्वतन्त्र

संजय कुमार नायक

स्वतन्त्र

संजय कुमार महासेठ

स्वतन्त्र

संजय कुमार साह

स्वतन्त्र

कैलाश कुमार पासवान

स्वतन्त्र

दिपक कुमार राय

स्वतन्त्र

वडा नं २२

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

नागीन्‍दर मंडल

जनमत पार्टी (जपा)

१७३

प्रमोद कुमार मण्डल

स्वतन्त्र

१४३

दिलिप कुमार मिश्र

तराइ-मधेश लोकतान्त्रिक पार्टी

-
१२०

विलट मण्डल

नेपाली काँग्रेस

११२

राज कुमार सहनी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

१०२

सत्रुधन ठाकुर

स्वतन्त्र

१००

बिरेन्द्र साह

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

८५

इश्वर मंडल

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

३७

स‌ंजीव कुमार मिश्र

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

२३

कौशल किशोर मंडल

स्वतन्त्र

२१

बृखेष मिश्र

स्वतन्त्र

१६

राज कुमार यादब

स्वतन्त्र

विन्देश्वर दास तत्मा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

वडा नं २३

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

रामनन्दन साह

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

७५१

रंजित चौधरी

नेपाली काँग्रेस

६७२

राम पुकार साह

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१६९

सिकिन्दर मुखिया

जनमत पार्टी (जपा)

३२

इन्द्रजित यादव

नेपाली जनता दल

-

नसिर राइन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

हविब कवारी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

राज कुमार चौधरी

नेपाल सद्भावना पार्टी

-

मोहमद नुरुल हक

स्वतन्त्र

दिनेश चौधरी

स्वतन्त्र

सन्तोष साह

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी)

राकेश कुमार साह

स्वतन्त्र

वडा नं २४

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

विसेश्‍वर प्रसाद शर्मा

नेपाली काँग्रेस

६४७

शेष अहमद हुसैन

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

३६३

राम चन्द्र यादव

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

२३८

सुनिल यादव

जनमत पार्टी (जपा)

२३२

भागिरथ लाल कर्ण

तराइ-मधेश लोकतान्त्रिक पार्टी

-
४९

गान्धी झा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

२५

चन्दे राउत कुर्मी

स्वतन्त्र

वडा नं २५

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

मोहम्मद कमरुददीन

स्वतन्त्र

४८९

उर्मिला कुमारी यादव

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

४१०

जोगेन्द्र पासमान

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

३९७

दिपक कुमार ठाकुर

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

२०३

महादेव मण्‍डल केवट

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

१२०

मोहम्मद कादिर रेजा

जनमत पार्टी (जपा)

३२

मो. नजिर मियाँ

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१८

रामविनय मंडल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

शिवजी मंडल धानुक

स्वतन्त्र

राज किशोर साह

स्वतन्त्र