×
trinity election

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

नेपाली काँग्रेस

१८५४०

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

९१०

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

५५१

जनमत पार्टी (जपा)

२६८

नेपाल संघीय समाजवादी पार्टी

७८

विवेकशील साझा पार्टी

५४

नेपाल मजदुर किसान पार्टी

३८

स्वतन्त्र

३७

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

१८३०४

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

८९१

नेपाल लोकतान्त्रिक पार्टी

६९२

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

६८५

जनमत पार्टी (जपा)

३०१

नेपाल मजदुर किसान पार्टी

१०१

स्वतन्त्र

४५

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल

वडा नं १

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

नन्दन गुप्‍ता

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

५८०

सुरेस कुमार साह तेली

नेपाली काँग्रेस

४३१

विनोद कुमार यादव

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

३७९

उमेश कुमार

विवेकशील साझा पार्टी

५०

सुनिल कुमार कुशवाहा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

४१

टिलेन्द्रपुरुष ढकाल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

४१

राजकिशोर साह कानु

नेपाल सद्भावना पार्टी

-
३९

गौरी शंकर यादव

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

३८

अजय कुमार

स्वतन्त्र

वडा नं २

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

राजेश कुमार पटेल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

७१८

उमेश प्रसाद यादव

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

४९१

मोतिलाल प्रसाद यादव

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

६४

अनिल प्रसाद यादव

तराइ-मधेश लोकतान्त्रिक पार्टी

-

मुलचन हजरा दुसाद

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल

वडा नं ३

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

दिपेन्द्र प्रसाद यादव

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

५११

म. जलालुदिन मंसुर

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

३८७

बिन्देश्‍वरी प्रसाद कानु

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१७७

तसिरुदिन मिया मंसुर

नेपाली काँग्रेस

८४

समसुल मंसुर

विवेकशील साझा पार्टी

२६

रहमतुल्ला मंसुर

जनमत पार्टी (जपा)

२२

हरिन्द्र राउत कुर्मी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

सत्य देव प्रसाद धानुक

स्वतन्त्र

वडा नं ४

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

रामेश्‍वर प्रसाद यादव

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

जाटा शंकर सहनी

नेपाली काँग्रेस

३८३

सर्वन प्रसाद कल्‍वार

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

३७८

शम्भु कुमार गुप्ता

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

११६

उमेश चन्द्र गुप्ता

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

८९

सौरभ चौगाई

स्वतन्त्र

शिवजी कुमार साह

स्वतन्त्र

वडा नं ५

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

अमोद सा कानु

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

३९२

इन्द्रदेव प्रसाद यादब

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

३५९

पुरुषोतम लामा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

१६४

म.रफिक अंसारी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१०५

ताहिर मंसुर

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

८१

रामएकबाल राउत

नेपाल मजदुर किसान पार्टी

१२

वडा नं ६

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

गम्भिरालाल प्रसाद

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

४४९

शिवमंगल प्रसाद कानु

नेपाली काँग्रेस

३५९

अब्दुल लैस मिया अंसारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

३११

जीतेन्द्र कुमार गुप्‍ता

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

२९

रघुनाथ सा तेली

जनमत पार्टी (जपा)

११

दिपक कुमार रेग्मी

विवेकशील साझा पार्टी

वडा नं ७

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

आसमहम्मद मियाँ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

५०८

संतोष प्रसाद जयसवाल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

१९५

सैलेस यादव

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

१८०

शुसिल प्रसाद साह

नेपाल मजदुर किसान पार्टी

वडा नं ८

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

शिवजी प्रसाद यादव

नेपाली काँग्रेस

३६०

असलम मंसुर

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

३२५

रामपुकार प्रसाद साह

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

४०

शेषनाथ प्रसाद कानु

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

२५

मनोज राउत अहिर

नेपाल मजदुर किसान पार्टी

अशोक पाणडेय

स्वतन्त्र

वडा नं ९

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

अख्तर आलम अन्सारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

४७३

पवन किशोर साह

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

३५२

अल्ताफ आलम अंसारी

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

१४७

वडा नं १०

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

शंकर प्रसाद गुप्‍ता

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

६२७

धनशुन्दर प्रसाद कुशवाहा

नेपाली काँग्रेस

६२२

आबिद हुसैन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

३७४

बीजय कुमार साह

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

८०

राज कुमार प्रसाद

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

वडा नं ११

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

सर्व नारायण चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

७०२

अजय कुमार कुशवाहा

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

५३६

विन्देश्‍वरी प्रसाद

स्वतन्त्र

१६४

वडा नं १२

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

राजेश्वर प्रसाद केशरी

नेपाली काँग्रेस

४८५

सुरेश प्रसाद केशरी

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

३९०

सोनालाल प्रसाद साह

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

३४५

मकसुद मिया

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

२१०

विश्‍वनाथ प्रसाद साह कानु

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

२०१

शशीभुषण प्रसाद केशरी

नेपाल लोकतान्त्रिक पार्टी

६०

प्रहलाद प्रसाद केशरी

जनमत पार्टी (जपा)

१४

जोगीन्द्र महतो धानुक

नेपाल मजदुर किसान पार्टी

वडा नं १३

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

लालबहादुर प्रसाद कुर्मी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

५५८

राजन प्रसाद कुर्मी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

५३१

मनोज प्रसाद यादव

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

११

राधेचन्द्र प्रसाद साह

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

वडा नं १४

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

हरी प्रवेश यादव

नेपाली काँग्रेस

९६६

रामचन्द्र प्रसाद कलवार

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

११७

मुनिस्टर पासवान

जनमत पार्टी (जपा)

४३

हरिन्‍द्र हजरा दुसाद

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

२२

अनिल जयसवाल

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

वडा नं १५

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

अतहर अल्ली अंसारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

४१९

सत्येन्द्र सहनी

स्वतन्त्र

२५८

अकलु सहनी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

१७९

लाल वावु प्रसाद यादव

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

१४९

ज्याउल हक अंसारी

स्वतन्त्र

६८

महमद अलीयास अंसारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

३६

खुर्सेद अंसारी

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

१७

छठु प्रसाद सहनी

जनमत पार्टी (जपा)

११

वडा नं १६

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

अनिल कुमार कुश्वाहा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१०९७

जितेन्द्र प्साद साह

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

शुभनरायण महतो

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

विजय बाबु महरा

बहुजन एकता पार्टी नेपाल

-

श्री भगवान साह तेली

स्वतन्त्र

वडा नं १७

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

सुगन्ध प्रसाद महतो कोइरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

८१३

वडा नं १८

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

शिवराज साह कानु

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

५४९

विरेन्द्र प्रसाद यादव

स्वतन्त्र

५२५

अनिल प्रसाद यादव

नेपाली काँग्रेस

५१६

छोटेलाल राउत कुर्मी

जनमत पार्टी (जपा)

वडा नं १९

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

लतिफ मिया ठकुराइ

नेपाल लोकतान्त्रिक पार्टी

४६६

जयराम पंडित

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

२२६

समी अख्तर बाबु

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

१९६

नरेन्‍द्र कुमार यादव

नेपाली काँग्रेस

१०३

तिलक देव कुर्मी

नेपाल जनता पार्टी

-
६७

अल्लावदीन अंसारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

३०

महमद जब्‍बार मिया

जनमत पार्टी (जपा)

रामेश्‍वर राउत कुर्मी

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

नुरसैद अहमद शाह

स्वतन्त्र

सुर्जय प्रसाद पटेल

स्वतन्त्र

वडा नं २०

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

राजेश्‍वर सिंह

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

७८३

विनोद कुमार गुप्‍ता

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

७४७

महमद इमामुदिन

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

२००

रामनिवास प्रसाद गुप्ता

स्वतन्त्र

१६८

महमद हारुण अंसारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

१५६

दिनेश साह तेली

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

१०३

जीतेन्द्र कुमार सिंह

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

५९

महमद शेष ज्याउल हक

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल

१६

सहिद मियाँ अंसारी

जनमत पार्टी (जपा)

११

वडा नं २१

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

बिरेन्द्र प्रसाद यादव

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

३८६

पुनदेव प्रसाद रौनियार

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

३१४

मुक्ती प्रसाद यादव

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

१२४

हरिचन्द्र चौधरी

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

३९

रामाश्रय प्रसाद साह

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

२२

वडा नं २२

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

लालबाबु प्रसाद यादव

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

४८६

ग्यासोदिन मियाँ अंसारी

नेपाली काँग्रेस

२९५

नुरमहमदख अंसारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

२५

विशेश्‍वर राम

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

१६

वडा नं २३

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

विक्रम साह कानु

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

६७४

सरोज प्रसाद पटेल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

४८३

दुर्गा प्रसाद

नेपाली काँग्रेस

२०७

रुपेश कुशवाहा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

३२

फते आलम मियाँ

स्वतन्त्र

वडा नं २४

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

हिरा लाल चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

हरि लाल चौधरी थारु

नेपाली काँग्रेस

७४०

हरिचन्द्र प्रसाद यादव

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

२२

वडा नं २५

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

भैरोलाल राउत

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

३०७

राजेश्‍वर प्रसाद स्‍वर्णकार

नेपाली काँग्रेस

२९८

जवाहिर राउत कुर्मी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१९९

कमलेश्‍वर प्रसाद जैसवार

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

१५४

रमेश तिवारी

जनमत पार्टी (जपा)

११४

वडा नं २६

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

शम्भु प्रसाद यादव

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

४८७

शशिकान्त प्रसाद यादव

नेपाली काँग्रेस

४०३

सुबास प्रसाद यादव

स्वतन्त्र

१३८

मुकुन्द पौडेल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

२६

बैजनाथ प्रसाद साह

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

२४

ओम प्रकाश सा कलवार

जनमत पार्टी (जपा)

१६

वडा नं २७

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

रेयाजुलहक अंसारी

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

६०७

घनश्याम कुमार पाण्डेय

नेपाली काँग्रेस

२८१

अनरजीत चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

९९

हरिनारायण प्रसाद महतो

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

२१