×
trinity election

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

२२७१८

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

४३७९

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

३०४

स्वतन्त्र

६३

नेपाल दलित पार्टी

-
५५

नेपाल मजदुर किसान पार्टी

१५

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

१७०२३

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

६८२०

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

२९७

स्वतन्त्र

६७

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल

१२

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

वडा नं १

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

महेन्द्र प्रसाद लिगल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

५५१

माधव प्रसाद प्रधान

नेपाली काँग्रेस

३४८

संजय प्रकाश श्रेष्‍ठ

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१५६

सम्सेर अलि

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

३६

मुरारी लाल हलुवाई

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

१०

विजय कुमार विश्वकर्मा

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

पवन कुमार हलुवाइ

स्वतन्त्र

वडा नं २

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

रमेश प्रसाद नेपाल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

८३४

महेश प्रसाद पोखरेल

नेपाली काँग्रेस

५९२

टिका राम शर्मा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

२०१

गोपाल श्रेष्‍ठ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

६२

केशर बहादुर घर्ति मगर

राष्ट्रिय जनमोर्चा

१९

वडा नं ३

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

घनश्याम चापागाई

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१३१०

अशोक कुमार श्रेष्ठ

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

५३२

ऋषि राम बस्याल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

१६१

दिनेश भण्डारी

स्वतन्त्र

११

वडा नं ४

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

टंक प्रसाद पराजुली

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१०२५

पुकार थापा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

२३८

हरिन्दर पटवा

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

१२

जित बहादुर बि.क

राष्ट्रिय जनमोर्चा

शंकर प्रसाद शर्मा ज्ञवाली

स्वतन्त्र

वडा नं ५

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

जलिल मियाँ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

४८६

विनय कसौधन

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

५७

जेसिन्थ नेपाली

नेपाल दलित पार्टी

-

विजय गुप्‍ता

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

वडा नं ६

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

जगदीश चन्‍द्र आचार्य

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

९६१

दिपक श्रेष्‍ठ

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

२४८

हर्क बहादुर दमै

नेपाल दलित पार्टी

-
३१

मक्तीराम सापकोटा

राष्ट्रिय जनमोर्चा

ज्ञानेश्र्वर भण्‍डारी

स्वतन्त्र

लोकनाथ भण्डारी

स्वतन्त्र

वडा नं ७

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

सिता कुमारी थापा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१५२६

कमल प्रकाश भूषाल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१९३

प्रकाश क्षेत्री

स्वतन्त्र

१०५

इश्‍वरी प्रसाद सापकोटा

राष्ट्रिय जनमोर्चा

राजेन्द्र पौडेल

स्वतन्त्र

करुणा मल्ल

स्वतन्त्र

वडा नं ८

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

ज्ञान प्रसाद अर्याल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१५०८

रोनिश श्रेष्‍ठ

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१६४

शशी राम शर्मा

राष्ट्रिय जनमोर्चा

वडा नं ९

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

भोज बहादुर बुढाथोकी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

११९५

गौतम रिजाल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१४१

रुकमागत घिमिरे

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

३५

प्रकाश पोख्रेल

राष्ट्रिय जनमोर्चा

वडा नं १०

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

किसन बहादुर थापा मगर

नेपाली काँग्रेस

८९९

वडा नं ११

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

जित बहादुर मल्ल

नेपाली काँग्रेस

४२११

कृष्ण बहादुर गुरुङ

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

६२२

भीम बहादुर क्षेत्री

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

१६३

डुक बहादुर तिलिजा

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

४३

शुशिला पुलामी

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

२७

शंकर नेपाली

नेपाल दलित पार्टी

-
२३

कृष्‍ण बहादुर सुनार

राष्ट्रिय जनमोर्चा

शिव भण्डारी

स्वतन्त्र

कृष्ण बहादुर क्षेत्री

स्वतन्त्र

वडा नं १२

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

देवी प्रसाद रेग्मी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१६३५

विष्णु प्रसाद आचार्य

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१३६

सुशिल थापा

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

२७

भोला नाथ भुसाल

राष्ट्रिय जनमोर्चा

१४

ऋषी राम आचार्य

स्वतन्त्र

प्रकाश शर्मा

स्वतन्त्र

वडा नं १३

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

शोभाखर पोखरेल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

२१९७

तिलक बहादुर थापा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१७९

लोकनाथ पन्थी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

७०

बेद प्रसाद भुसाल

राष्ट्रिय जनमोर्चा

१५

गन बहादुर राना

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

११

अकन बहादुर थापा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

१०

वडा नं १४

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

नर बहादुर मल्ल

नेपाली काँग्रेस

१२६०

रामप्यारे दंगोरीया

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

६२

नुर बहादुर गाहा थापा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

३६

वडा नं १५

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

डम्बर बहादुर भण्डारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१११४

लक्ष्मण पौडेल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

३१

प्रेम प्रसाद आचार्य

राष्ट्रिय जनमोर्चा

१६

मिठे बहादुर क्षेत्री

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

वडा नं १६

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

राम राजा तिवारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

६७२

गोविन्‍द चौधरी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

२१४

दुध नाथ मर्चाहा

स्वतन्त्र

१४९

थानेश्‍वर खरेल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

३८

बाल कुमारी आचार्य

स्वतन्त्र

२६

वडा नं १७

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

गंगा प्रसाद न्‍यौपाने

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

९६१

विजय ढकाल

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

९३

सागर प्रसाद अधिकारी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

८०

बुद्धिमान रखाली

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

२६

वडा नं १८

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

गोले प्रसाद चौधरी

नेपाली काँग्रेस

६९०

गोपाल नेपाल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

९५

जय लाल भण्डारी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

६२

वडा नं १९

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

मिन प्रसाद श्रेष्‍ठ

नेपाली काँग्रेस

१०५३

निर्दोश खत्री

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१३४

केशव बहदुर कुवर

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

६०

मोम बहादुर राना

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

३५

गौरब राना मगर

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

३१