×
trinity election

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१९३५०

स्वतन्त्र

७९२३

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

३१०१

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

३४०

जनमत पार्टी (जपा)

३१९

विवेकशील साझा पार्टी

१८४

संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च

४०

पिछडावर्ग निषाद दलित जनजाती पार्टी

-

स्वतन्त्र

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (समाजवादी)

-

नेपाली कांग्रेस (बी.पी.)

-

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी)

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

१४२१९

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

६४०१

स्वतन्त्र

५११७

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

८०८

विवेकशील साझा पार्टी

३५३

स्वतन्त्र

१९७

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (समाजवादी)

-
१५५

पिछडावर्ग निषाद दलित जनजाती पार्टी

-
१२४

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी)

स्वतन्त्र

संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च

जनमत पार्टी (जपा)

नेपाली कांग्रेस (बी.पी.)

-

वडा नं १

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

राजन नेउपाने

नेपाली काँग्रेस

१५९१

शिव कुमार भट्टराई

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

३५२

शंम्भु कार्की

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

६०

काजि बहादुर वस्नेत

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

चन्द्र बहादुर बन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

अरविन्द कुमार मल्लिक

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

प्रदिप कुमार मेहता

विवेकशील साझा पार्टी

वडा नं २

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

ज्ञानेश्‍वर नेपाल

नेपाली काँग्रेस

कुमार पोखरेल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

कमल प्रसाद भट्ट

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

पवन कुमार सुराना

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

भरत ठाकुर

स्वतन्त्र

रन्जित कामत

जनमत पार्टी (जपा)

वडा नं ३

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

कमल कुमार पुडासैनी

नेपाली काँग्रेस

१९३८

अमर कुमार इजम(लिम्बु)

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

७३९

शत्रुघन चन्द्र पौड्याल

स्वतन्त्र

३२५

उज्ज्वल भट्टराई

विवेकशील साझा पार्टी

२८

बासु बहादुर बस्नेत

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

सुभास घिमिरे

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

विक्रम कार्की

स्वतन्त्र

वडा नं ४

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

संजय कुमार मण्डल

नेपाली काँग्रेस

१८११

जिसस न्यौपाने

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

५९६

मोहन प्रसाद दाहाल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

३०८

सुभाष चन्द्र यादव

स्वतन्त्र

२६३

राम बहादुर लिम्वु

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

५५

कुलभुषण कुमार माझी

नेपाली कांग्रेस (बी.पी.)

-
२५

जितन थापा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

उप्रेन्द्र प्रसाद यादव

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

मिला देवी गिरी

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

वडा नं ५

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

सन्तोष राय

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

२०४

सत्य नारायण मण्डल धानुक

नेपाल लोकतान्त्रिक पार्टी

१७१

सन्तोष न्यौपाने

नेपाली काँग्रेस

मिन कुमार आचार्य

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

भरत गोसाई

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

रमण गौतम

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

मोहन बहादुर पौडेल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

राम कुमार यादव

स्वतन्त्र

संजय कुमार कर्ण

विवेकशील साझा पार्टी

सुरज कुमार गडेरी

नागरिक उन्मुक्ति पार्टी

वडा नं ६

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

अनिश आलम

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१४१४

उदय नारायण मण्डल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

९८

अनिल साह

विवेकशील साझा पार्टी

२५

ध्रुव कुमार विश्वकर्मा

स्वतन्त्र

१२

विजय कामत

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

मोहमद इशार्द अन्सारी

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

मोहमद आलम

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

बिमल कामत

जनमत पार्टी (जपा)

नन्द लाल मंडल

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

वडा नं ७

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

दामोदर तिवारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

४६६

चन्द्र शेखर धाडेवा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

३९१

सत्य प्रकाश लुनिया

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

२०५

मधु वावु तिवारी

नेपाली काँग्रेस

नरेश गिरी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

वडा नं ८

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

किशोर कुमार अमात

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

५८५

डमरु भट्टराई

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

२४१

उदेश कान्त पन्त

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

२१७

लक्ष्मण राय अमात

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

१०३

सन्तनु रेग्‍मी

नेपाली काँग्रेस

राम पोखरेल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

मो इश्‍लाम मिया

पिछडावर्ग निषाद दलित जनजाती पार्टी

-

फुल महमद

स्वतन्त्र

चन्दन मुखिया

जनमत पार्टी (जपा)

वडा नं ९

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

श्री प्रकाश तोतला

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

६८०

नवि हुसेन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

३६०

किशोर कुमार कलवार

नेपाल सद्भावना पार्टी

-
६४

किशन भगत

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

१४

विश्वनाथ प्रसाद भगत

नेपाली काँग्रेस

दिनेश कुमार साह

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

फईमा खातुन

नेपाल लोकतान्त्रिक पार्टी

मोहमद जाहिर

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

देशबन्धु ढकाल

स्वतन्त्र

श्याम प्रसाद घिमिरे

स्वतन्त्र

वडा नं १०

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

रामचन्द्र यादव

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

६०६

दिपक कुमार सिंह

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१७२

चिराग ढुँगाना

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

५६

सुन्तोष कुमार ढुङ्गाना

नेपाली काँग्रेस

सरीता कुमारी राय

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

डिगेन्द्र राउत

स्वतन्त्र

माधव राज वाग्ले

स्वतन्त्र

गीता कुमारी पोखरेल

स्वतन्त्र

वडा नं ११

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

गणेश कुमार शाह

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

३५३

लोकेन्द्र ढकाल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

७०

गंगा सहनी

जनमत पार्टी (जपा)

४४

राम सुन्दर राजवंशी

नेपाली काँग्रेस

तिर्थेन्द्र न्‍यौपाने

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

घनेन्द्र थापा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

निर्मल तामाङ्‍ग

स्वतन्त्र

सरिता सहनी

पिछडावर्ग निषाद दलित जनजाती पार्टी

-

वडा नं १२

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

भोला बराल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१२७१

प्रभु कुमार ओझा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१६९

गोपाल कुमार झा

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

१६

हरी प्रसाद भट्टराई

नेपाली काँग्रेस

हिरा लाल कामत

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

भीम बहादुर के‌.सी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

राजन कामत

पिछडावर्ग निषाद दलित जनजाती पार्टी

-

बीरेन्द्र कुमार कामत

जनमत पार्टी (जपा)

वडा नं १३

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

राजकिशोर कर्ण

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

१२३

पवन कुमार चौधरी

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

१५

लालु प्रसाद देव

जनमत पार्टी (जपा)

१४

आमोद कुमार झा

नेपाली काँग्रेस

किशोर कुमार पोखरेल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

झरि लाल महतो

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

सम्भु साह सुडी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

वडा नं १४

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

बलदेव यादव

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

७८२

महिचन्द्र यादव

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

२३२

बबुवा तामाङ्ग

स्वतन्त्र

१६५

रमेश कुमार राजवंशी

नेपाली काँग्रेस

बिनोद कुमार यादव

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

सुरेश कुमार यादब

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

रंभा देवी यादव

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

ललन कुमार यादव

जनमत पार्टी (जपा)

राजु कुमार ताम्रकार

स्वतन्त्र

संजिव कुमार साह

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (समाजवादी)

-

वडा नं १५

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

रुस्तम अली

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

१४९१

पदम बहादुर कार्की

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

७२२

रामेश्वर साह सुडी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

१५१

धर्मेन्द्र पासवान

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

३१

प्रकाश साह

नेपाली काँग्रेस

धर्मा नन्द सन्जेल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

इन्द्र नारायण साह

विवेकशील साझा पार्टी

चन्द्रमोहन साह

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

नरेश कु्मार ठाकुर

नागरिक उन्मुक्ति पार्टी

लालबाबु पासवान

नेपाल समावेशी पार्टी

-

वडा नं १६

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

किशोर कुमार मण्डल

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

६५६

सिता राम पण्डित

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

१५६

दिपु कुमार झा

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

उद्यव कुमार भुजेल

नेपाली काँग्रेस

कुमार महर्जन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

नरेश कुमार थापा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

सुनिल कुमार मंडल

पिछडावर्ग निषाद दलित जनजाती पार्टी

-

शंभु कुमार यादव

विवेकशील साझा पार्टी

ललित कुमार मण्डल

जनमत पार्टी (जपा)

वडा नं १७

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

जावेद आलम

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

४१२

विजय ठाकुर हजाम

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१०८

सिता देवी राई

नागरिक उन्मुक्ति पार्टी

असलम आलम

नेपाली काँग्रेस

मो हमिद आजाद

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

तवरेज आलम

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

अवधेश कुमार कर्ण

विवेकशील साझा पार्टी

मुस्तार मियाँ

स्वतन्त्र

वडा नं १८

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

सोनु केवट

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

४१२

तु्लाथन्द यादव

नेपाली काँग्रेस

भुवनेश्वर यादव

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

दिनेश कुमार यादव

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

मन्टु कुमार अमात

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

जीतेन्द्र कुमार शाह

स्वतन्त्र

प्रकाश कुमार यादव

जनमत पार्टी (जपा)

संजय अमात

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

परमेश्वर दास तत्मा

नेपाल लोकतान्त्रिक पार्टी

वडा नं १९

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

प्रेमलाल खवास

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

११०

हरनु मुसहर

संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च

उदय राजवंशी

नेपाली काँग्रेस

शिवराम थन्दार

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

प्रशान्त चौधरी

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

जितेन्द्र खवास

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

शैलेन्द्र कुमार थन्दार

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल