×
trinity election

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

स्वतन्त्र

५४२१३

नेपाली काँग्रेस

३४१८०

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

३३६०९

स्वतन्त्र

६१९३

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

३२९३

नेपाल समावेशी पार्टी

-
५८८

विवेकशील साझा पार्टी

३९५

स्वतन्त्र

३४

स्वतन्त्र

१७

आमूल परिवर्तन मसिहा पार्टी नेपाल

-
१३

उन्‍नत लोकतन्त्र पार्टी

११

नेपाल मजदुर किसान पार्टी

१०

नेपाः राष्ट्रिय पार्टी

-

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

नेपाली जनता दल

-

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (समाजवादी)

-

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

नेपाली कांग्रेस (बी.पी.)

-

नेपाल परिवार दल

-

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

मौलिक जरोकिलो पार्टी

-

संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च

आधुनिक नेपाल समाजवादी पार्टी

-

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

नेपाल जनता पार्टी

-

स्वतन्त्र

राष्ट्रिय यथार्थवादी पार्टी, नेपाल

-

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

सचेत नेपाली पार्टी

-

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

२३४९८

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

७५०७

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

४८७६

स्वतन्त्र

१०९६

स्वतन्त्र

७८७

विवेकशील साझा पार्टी

४४३

स्वतन्त्र

६५

नेपाल मजदुर किसान पार्टी

२२

नेपाल सुशासन पार्टी

-
२०

नेपाली कांग्रेस (बी.पी.)

-
१५

नेपाली जनता दल

-
१०

मौलिक जरोकिलो पार्टी

-

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

आधुनिक नेपाल समाजवादी पार्टी

-

सचेत नेपाली पार्टी

-

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

स्वतन्त्र

वडा नं १

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

किरण श्रेष्ठ

नेपाली काँग्रेस

५९८

राज कुमार श्रेष्ठ

स्वतन्त्र

४४१

किरोज मान डंगोल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

२२८

अर्जुन महर्जन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

३८

पुष्प काजि श्रेष्ठ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

३६

वडा नं २

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

सूर्य लाल महर्जन

नेपाली काँग्रेस

९६३

केशव मान डंगोल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

२०१

रमेश डंगोल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

१७७

उदय रत्‍न कंसाकार

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

७४

अनोज शाही

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

१८

वडा नं ३

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

प्रेम थापा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१४७७

राजेश अधिकारी

नेपाली काँग्रेस

९३७

दिपक के.सी.

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

५७८

रामेश्वर पौडेल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

३४९

ध्रुब थापा क्षेत्री

स्वतन्त्र

२९

वडा नं ४

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

दिनेश महर्जन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

२२७६

राम प्रसाद न्यौपाने

नेपाली काँग्रेस

११०७

न्हुच्छे महर्जन

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

३७३

रमेश कुमार राई

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

१०५

लक्ष्मी थापा

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

१०

राज कुमार श्रेष्ठ

नेपाल मजदुर किसान पार्टी

प्रभाकर भट्टराई

स्वतन्त्र

वडा नं ५

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

विरेन्द्र प्रजापती

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

४७६

रमेश डंगोल

नेपाली काँग्रेस

४१८

भीन्दयो प्रजापति

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

७९

कुल नारायण डंगोल

नेपाल मजदुर किसान पार्टी

रोशन कुमार सिंह

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

सुरेन्द्र डंगोल

स्वतन्त्र

आवर्त कर्माचार्य

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी)

वडा नं ६

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

भुवन लामा

नेपाली काँग्रेस

९४४

बसन्‍त लामा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

६५९

ज्ञानेन्‍द्र लामा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

११४

लक्ष्मी श्रेष्‍ठ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

९७

कृष्‍ण प्रसाद रिमाल

स्वतन्त्र

४८

वडा नं ७

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

बिमल कुमार होडा

नेपाली काँग्रेस

कृष्ण मणी भट्टराई

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

विष्‍णु प्रसाद चौलागाई

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

शुध्द कुमार डंगोल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

गोपाल थापा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

चन्द्र किरण राजभण्डारी

नेपाल मजदुर किसान पार्टी

निरज श्रेष्‍ठ

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

शान्ती बस्नेत

नेपालका लागि नेपाली पार्टी

-

हिराकाजी महर्जन

स्वतन्त्र

रमेश महर्जन

स्वतन्त्र

राजेन्द्र मान प्रधान

स्वतन्त्र

वडा नं ८

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

आशामान संगत

नेपाली काँग्रेस

उमेश कुमार कुईकेल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

रमेश कुमार सिंह

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

न्हुछे डंगोल

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

अञ्जन पन्त

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

सुर्वण वैद्य

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

सुमन कुमार बैद्य

स्वतन्त्र

हंस राज कर्माचार्य

स्वतन्त्र

वडा नं ९

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

रामजि भण्डारी

नेपाली काँग्रेस

राम कृष्ण जयखु श्रेष्ठ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

राजेन्द्र कुमार सिपाई नेवाः

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

सचिन लामिछाने

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

अमृत किशोर ठाकुर

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

वडा नं १०

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

राम कुमार के.सी

नेपाली काँग्रेस

अशोक कार्की

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

देबेन्द्र कुमार देउजा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

शंकर प्रसाद पौडेल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

गंगा चौलागाई

स्वतन्त्र

कुल वहादुर रिमाल

स्वतन्त्र

उमेश प्रसाद खनाल

विवेकशील साझा पार्टी

छबिलाल चौलागाई

स्वतन्त्र

वडा नं ११

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

हिरा लाल तण्डुकार

नेपाली काँग्रेस

योगेन्द्र मान श्रेष्ठ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

सुसिल राजभण्डारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

विनोद कुमार दुवाडी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

बिपना शर्मा

विवेकशील साझा पार्टी

सबिना खत्री

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

वडा नं १२

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

बाल कृष्‍ण महर्जन

नेपाली काँग्रेस

विकाश डंगोल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

गुल्शन मान सिंह

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

दिनेश नापित

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

मनोहर प्रसाद मानन्धर

स्वतन्त्र

वडा नं १३

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

सुरेन्द्र मानन्धर

नेपाली काँग्रेस

ध्रुब नारायण मानन्‍धर

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

सुर्य बहादुर डंगोल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

पूर्ण महर्जन

स्वतन्त्र

वडा नं १४

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

सुमन श्रेष्ठ

नेपाली काँग्रेस

रश्मी खड्का

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

अनुज श्रेष्‍ठ

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

रामहरि खतिवडा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

आनन्द प्रसाद श्रेष्ठ

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

रमेश खत्री

स्वतन्त्र

माहिर शर्मा

स्वतन्त्र

राम कुमारी राई

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी माओवादी समाजवादी

-

माला थापा

उन्‍नत लोकतन्त्र पार्टी

सुजन उप्रेती

विवेकशील साझा पार्टी

वडा नं १५

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

जीवन ड‌ंगोल

नेपाली काँग्रेस

पुर्ण काजी डंगोल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

रत्‍न काजी महर्जन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

श्रीकृष्‍ण महर्जन

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

ईश्‍वर मान डंगोल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

बुद्धि बहादुर लामा तामाङ्ग

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

अंशु किरण शाही

स्वतन्त्र

उपेन्द्र महर्जन

राष्ट्रिय यथार्थवादी पार्टी, नेपाल

-

हेरा काजी महर्जन

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

वडा नं १६

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

मुकुन्द रिजाल

नेपाली काँग्रेस

लक्ष्मी रत्‍न तुलाधर

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

लक्ष्मण गमाल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

बिन्दिका गुरुङ्ग

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

श्री राम महर्जन

नेपाल मजदुर किसान पार्टी

बसन्त राज भेटुवाल

स्वतन्त्र

शान्‍जे गुरुङग

स्वतन्त्र

अर्जुन थापा क्षेत्री

स्वतन्त्र

रामशरण पौडेल

स्वतन्त्र

वडा नं १७

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

नविन मानन्धर

नेपाली काँग्रेस

मचाराजा महर्जन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

एन्जला सिंह मास्के

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

कुमार देव मानन्धर

स्वतन्त्र

पुष्‍प महर्जन

स्वतन्त्र

महेश्वर बिलास जोशी

स्वतन्त्र

मुनेस महर्जन

स्वतन्त्र

वडा नं १८

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

राजन महर्जन

नेपाली काँग्रेस

न्‍हुछे काजी महर्जन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

चन्द्र कुमार महर्जन

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

गीता खड्गी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

राजेन्द्र रजक

नेपाल मजदुर किसान पार्टी

वडा नं १९

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

राजेश कुमार श्रेष्ठ

नेपाली काँग्रेस

चन्द्र मान मुनिकार

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

मिलन शाही

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

सविक शाही

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

राजिव महर्जन

स्वतन्त्र

वडा नं २०

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

राजेन्द्र मानन्धर

नेपाली काँग्रेस

हितकर बीर सिं ताम्राकार

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

रजिन स्‍थापित

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

भरत माली

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

विन्‍दु कर्माचार्य

नेपाल मजदुर किसान पार्टी

सुजिना थापा

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

वडा नं २१

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

मधुसुधन प्रधान

नेपाली काँग्रेस

उदय चुडामणी बज्राचार्य

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

गौत्तम दास कर्माचार्य

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

अजेलिया रंजितकार

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

वडा नं २२

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

सुनिल महर्जन

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

६१७

शालिग्राम तन्‍दुकार

नेपाली काँग्रेस

चिनीकाजी महर्जन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

शैलेस डंगोल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

वडा नं २३

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

उत्तम रत्‍न मानन्धर

नेपाली काँग्रेस

मचा राजा महर्जन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

ज्योति शाक्य

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

राकेश लाल श्रेष्‍ठ

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

वडा नं २४

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

बिनोद कुमार राजभण्डारी

नेपाली काँग्रेस

सुजन विलास बज्राचार्य

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

राजेन्द्र श्रेष्ठ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

बाल कृष्ण श्रेष्ठ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

रवि बहादुर शाक्य

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

शंकर अधिकारी

स्वतन्त्र

सम्झना जोशी

स्वतन्त्र

वडा नं २५

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

राजेश डंगोल

नेपाली काँग्रेस

राजेश प्रसाद श्रेष्‍ठ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

बाबु राजा महर्जन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

गौतम मान श्रेष्ठ

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

चन्दन कुमार शाक्य

स्वतन्त्र

पुरुषोत्तम साहुखल प्रजापती

स्वतन्त्र

संजय राज शर्मा

स्वतन्त्र

सुनिल श्रेष्ठ

विवेकशील साझा पार्टी

डार्बिन श्रेष्‍ठ

स्वतन्त्र

वडा नं २६

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

ख्याम राज तिवारी

नेपाली काँग्रेस

तिर्थ काजी डंगोल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

मोहन बहादुर प्रधान

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

अष्ट नारायण महर्जन

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

राम महर्जन

नेपाल मजदुर किसान पार्टी

प्रभु लाल जोशी

स्वतन्त्र

ग‌गा राम खड्गी

स्वतन्त्र

केदार नाथ पाण्डे

स्वतन्त्र

वडा नं २७

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

योगेश कुमार खड्गी

नेपाली काँग्रेस

चिनिया मान वज्राचार्य

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

सुजित स्थापित

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

नविन प्रधान

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

उदय बहादुर श्रेष्ठ

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

वडा नं २८

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

भाइ राम खड्गी प्रकाश

नेपाली काँग्रेस

बिपेन्द्र खड्गी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

सुरज तण्डुकार

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

श्‍याम प्रसाद खड्गी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

वडा नं २९

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

कुश ढकाल

नेपाली काँग्रेस

शिव राम राजबंशी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

कृष्‍ण मान श्रेष्‍ठ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

पुजा खड्गी (श्रेष्‍ठ)

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

सुनिल राजभण्डारी

नेपाली जनता दल

-

राजेन्द्र रत्‍न तुलाधर

स्वतन्त्र

किरण राजवंशी

स्वतन्त्र

वडा नं ३०

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

दल बहादुर कार्की

नेपाली काँग्रेस

कृष्‍ण भक्त खड्गी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

तिर्थ नारायण महर्जन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

श्याम मुनिकार

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

अशोक कुमार थापा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

सुमन थापा

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

वडा नं ३१

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

रविन्द्र विक्रम राणा

नेपाली काँग्रेस

सरोज ढकाल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

राजेश जोशी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

लाल बहादुर बुढाथोकी

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

विष्णु प्रसाद अधिकारी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

सपना घिमिरे

नेपाली कांग्रेस (बी.पी.)

-

मनिष ढकाल

स्वतन्त्र

शशी नायजु

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

विमल कटुवाल

स्वतन्त्र

गंगालाल चौलागाई

स्वतन्त्र

शान्ता गिरी

विवेकशील साझा पार्टी

वडा नं ३२

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

नवराज पराजुली

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

राम भारती

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

नमिता देव

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

सीता देवी कडेल(पराजुली)

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

विष्‍णु प्रसाद गजुरेल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

रवि रिमाल

विवेकशील साझा पार्टी

ठगमाया कटुवाल

स्वतन्त्र